“Obiad ”
Oberża Pod Szybem — recenzja

Oberża Pod Szybem
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Polkowice)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu kilku recenzji, mieliśmy mieszane uczucia.
Ponieważ byliśmy bardzo głodni postanowiliśmy wejść.
Zamówiliśmy żurek i kotleciora z kapusta.
Dania bardzo obfite i przepyszne.
Zdecydowanie polecamy.
Jedyny mankament to dojazd do oberzy

1  Dziękujemy, jolantas922

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wracaliśmy z Karpacza do Szczecina i po ciężkim wyjeździe z górskich dróżek na S3 zachciało nam się już jeść. Cieszę się, że ustaliliśmy posiłek za Polkowicami i znaleźliśmy Oberżę. Pyszny żurek i barszcz. Porcje solidne i smaczne. Gości było sporo i dlatego może trochę trzeba było poczekać na dania ale było warto. Świetny przystanek na tej trasie wrzucamy do naszego worka ulubionych.

Dziękujemy, grtnx4u
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną. Mimo małej ilości ludzi czas oczekiwania na dania ok 40 minut : barszcz ukraiński, 2 porcje. pierogów, 3 zestawy surówek. To troszkę za długo. Byliśmy tam 2 gi raz i ostatni. W pierogach ruskich oprócz ziemniaków powinien być jeszcze ser, cebula i pieprz. Nie polecam i nie wrócę. Omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, Z421YAmarcing
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie z menu dla dzieci nie nadaje sie do jedzenia, kurczaki spalone -nie do pogryzienia, pierogi ruskie z kwasnym serem a kawa z posmakiem piwa, moze szklanka nie domyta.Omijajcie!

Dziękujemy, Bogusia S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wracaliśmy z nad morza i byliśmy na trasie w Polkowicach w porze obiadowej. Szukaliśmy by coś zjeść. Jedzenie smaczne Kotlecisko na cały talerz na kapuscie zasmazanej. Pierś z kaczki dobra choć dla mnie mogłaby by być bardziej przypieczona buraczki zasmazane z miodem pycha Mila obsługa POLECAM!!!

Dziękujemy, amrit31

Oberża Pod Szybem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubin, Województwo dolnośląskie
Jerzmanowa, Województwo dolnośląskie

Polkowice, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Oberża Pod Szybem? Podziel się wrażeniami!