“Ale lipa!”
Restauracja Polkowicka — recenzja

Restauracja Polkowicka
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Polkowice)
Zrecenzowano 12 września 2019

Surowe polędwiczki wieprzowe...
Po godzinie oczekiwania jakaś początkująca kelnerka zorientowała się ża zapomniała przekazać zamówienie na kuchnię... po następnym 30 min, przynieśli nam surowe polędwiczki wieprzowe i jeszcze wmawiali że powinny być krwiste.
Totalna amatorka, do tego igranie z życiem klienta, przecież czymś takim można się ciężko zatruć.
Obłęd!

Dziękujemy, Adam P

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadlismy tu po drodze nad jezioro. Rosół chłodny i średni w smaku, salatka z kurczakiem wyglada super tylko ze kurczak chyba smazony wczoraj-twardy i niedoprawiony. Najlepiej wypadlo danie dnia. Zupa kalafiorowa i kurczak z grilla. Ogolnie to drugi raz bym nie wybrala sie tam.

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie. Może trochę staramy wystrój
Generalnie można polecić
Byliśmy rodzina 4 osoby zjechaliśmy z drogi do Wrocławia było warto
Ceny umiarkowane

1  Dziękujemy, Michal_Blach
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Właściciel nie potrafi zadbać o klienta!!!!! Właściciel nie potrafi docenić że posiada stałego klienta i wypraszam z kawiarni ponieważ usiedliśmy z kanapą nie zakupioną w jego lokalu mimo że przyszliśmy zamawiając kawy i desery!!!!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Emipo1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid K, Właściciel, Restauracja PolkowickaOdpowiedź udzielona 10 kwietnia 2019

Witam Serdecznie,

Przede wszystkim potrafię zadbać o Gości, szczególnie tych stałych.
Nie przypominam sobie sytuacji, aby takowa miała miejsce.

Następnym razem zapraszam ze swoją kanapą, a kawę i desery otrzyma Pan gratis ;)

Pozdrawiam !

Zrecenzowano 21 marca 2019

Restauracja,która kiedyś była znana i lubiana,znacznie się popsuła.I to pod względem jakości serwowanych dań,i obsługi. Dania marnie przygotowane i podane.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, dorotac377

Restauracja Polkowicka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubin, Województwo dolnośląskie
Jerzmanowa, Województwo dolnośląskie

Lubin, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Polkowicka? Podziel się wrażeniami!