Dzierżoniów

“Słabej jakości produkty, stare, odgrzewane ziemniaki, beznadziejna sałatka, nieprofesjonalna obsługa ”
Gospoda Włoszczyzna — recenzja

Gospoda Włoszczyzna
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Dzierżoniów)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skąd te dobre opinie ??? Będąc przejazdem szukaliśmy miejsca gdzie można zjeść dobry obiad. Zaufaliśmy opiniom i baaardzo się rozczarowaliśmy.
Zaczynając od wystroju totalnego misz maszu, poprzez słabe menu, bardzo niskiej jakości produkty, sałatkę totalnie bez pomysłu i smaku, bez dobrego dressingu, bez wyrazu, kończąc na kelnerce w bawełnianych majtko/spodenkach...
Płatność odbywa się wyłącznie przy kasie, a za kasą siedzą pracownice i jedzą na obiad kebaba z okolicznego lokalu.
A do tego ceny na poziomie całkiem dobrej restauracji.
Nie polecam kompletnie i żałuję, że nie przeczytałam wcześniej takiej opinii.
Nie straciłabym wtedy czasu na nieprzyjemny obiad...

Dziękujemy, Magdaontravel

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal chwali się piecem opalanym drewnem, ale pizzy daleko było do poprawnej. Ciasto było grube i słabo wypieczone, dodatki warzywne prawie surowe. Dodatkowo, bardzo mało wyrazisty smak (musieliśmy domówić sos czosnkowy, żeby go trochę podkręcić).
Ponadto, kiepska obsługa: nie dostaliśmy drugiej karty, potem i ta jedyna została nam zabrana, więc ciężko byłoby zamówić deser (gdyby pizza nas do niego nie zniechęciła).
No i gwóźdź do trumny: na cały naprawdę duży lokal na kilkadziesiąt stolików, mamy tylko jedną, brudną toaletę i to "koedukacyjną".
Nie polecam, nie wrócę i nie rozumiem zachwytów.

Dziękujemy, Paweł B
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Byłem z żoną i znajomymi pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Jedzenie pyszne
szybka i miła obsługa,potrafią doradzić.Polecam

Dziękujemy, zenon k
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza, na włoskim cieście, z pieca opalanego drewnem.
Ładny wystrój lokalu, klimatyczny taras, miła obsługa.
Polecam!!!

Dziękujemy, Kate_Late7
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo wizyty w godzinach szczytu i dużego obłożenia restauracji, manager znalazł dla nas stolik w spokojnej sali (+ dla niemowlaka). Pani kelnerka choć zalatana sprawnie i sympatycznie przyjęła zamówienie. Pyszne krewety z pieca z focaccią. Dobre sosy do polędwicy. Jedynie mały minus za kiepski ser na pizzy, ale i tak chętnie tam wrócimy; bo miejsce jest super, a ceny rozsądne za duże porcje! Brawo dla kucharz za pyszne i różnorodne sosy!

Dziękujemy, 612martynal

Gospoda Włoszczyzna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dzierżoniów, Województwo dolnośląskie
Bielawa, Województwo dolnośląskie

Świdnica, Województwo dolnośląskie
Bielawa, Województwo dolnośląskie

Dzierżoniów, Województwo dolnośląskie
Pieszyce, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Włoszczyzna? Podziel się wrażeniami!