Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wybraliśmy to miejsce na uroczystość rodzinną. Wszystkie nasze życzenia spełniono po mistrzowsku. Wypoczynek na najwyższym poziomie. W pokoju mieliśmy 2 ubikacje... ale niestety bidetu nie było, a szkoda. Zawieszenie lustra w toalecie na wysokości czubka czupryny można potraktować jako żarcik. Jednak komfort łazienkowy, wypoczynkowy i łóżkowy nie do przecenienia. Kuchnia serwowała jedzonko prima sorta tzn. od zupy do torta! :) . Zaszaleliśmy , a co. Jubileusz ze wszech miar był udany, co nasi goście potwierdzili jednogłośnie. Dziękujemy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament narożny jest jasny i przestronny z wanną na środku. (y)
Dziękujemy, Józef C
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, świeże i sezonowe dania, duży plus za pieczywo bezglutenowe, bardzo ładny serwis. Urokliwe miejsce. Miła obsługa. Krótkie menu sezonowe. Ograniczenia czasowe-dania lunchowe tylko do 16. Restauracja akceptuje gości z pieskiem.

Dziękujemy, karolinakB62MQ
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Recenzja dotyczy usług restauracyjnych - posiłki bardzo smaczne, dobrze skomponowane, podane w wykwintny, cieszący oko sposób. Obsługa profesjonalna.

W upalne dni klimatyzacja w sali nie jest dość wydajna.

Ceny niewygórowane, w szczególności jeśli uwzględni się scenerię oraz jakość obsługi. (Za posiłek składający się z dwóch dań, dla 3 osób zapłaciliśmy ok 270zł).

Wszystkim recenzentom, którzy wypisują bzdury (że jakoby porcje w ten cenie były bardzo skromne, a jedzenie nie smaczne) polecam dopchać się ziemniakami i kotletem lub wybrać na kebaba do Dzierżoniowa - tam rozepchają Państwo żołądki i będzie wreszcie ten sos czosnkowy ヽ( ͠°෴ °)ノ

1  Dziękujemy, lubie_puchate_kotki
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Witam, Chciałbym podzielić się opinią o restauracji w Hotelu:
Plusy:
1. Klimat,
2. Położenie
3. Piękny projekt - renowacja+ odbudowa projektu.
4. Fajnie zagospodarowany teren.
Nie miałem możliwości spędzenia nocy w hotelu. Z opisu na ulotkach wynika, że pokoje są bardzo fajnie urządzone.

Teraz parę minusów głównie restauracja:

1. Słaba jakość obsługi. Na dzień dobry w Hotelu zostałem poinformowany, iż kuchnia ma przerwę.
2. Ceny za poszczególne usługi na gastronomi stanowczo za wysokie uwzględniając relację ceny do jakości.
3. Brak managera odpowiedzialnego za obługę sali i obsługę gości.

Generalnie ładny i klimatyczny obiekt z za wysokimi cenami. Moim zdaniem, jest to obszar do poprawy bo jest potencjał.

1  Dziękujemy, Wojtek160
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ocena restauracji, wpadlismy obejrzec zamek i wstapilismy na kawe i cicho. Kawa swietna, beza również. Obsługa sprawna i pomocna a mieli pełne rece roboty bo gości sporo. Nie wiem jak na obiad ale na kawe polecamy wpaść i zobaczyć jak przywrócono tej budowli życie.

Dziękujemy, margaretbene