“ROZCZAROWANIE”

Restauracja Wilczy Głód
Nr 6 wśród 10 Restauracje (Dzierżoniów)
Zrecenzowano 8 września 2019

Po wizycie jest spore rozczarowanie co do jakości produktów oraz czasu oczekiwania .Sala duża plac zabaw dla dzieci na plus porcje duże ale smak i sposób podania już ma wiele do życzenia .Myślę że muszą podszkolić ekipę kelnerów i wymienić szefa kuchni i będzie ok miejsce ma potencjał ale tu nie o to chodzi PRODUKTY NIE KONIECZNIE MUSZĄ BYĆ DROGIE ALE ŚWIEŻE gdyż serwowane sałatki pozostawiają wiele do życzenia pozostałe dania również

Dziękujemy, Jacek J

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ogólnie ok. Dużo miejsca, obsługa miła, lokal klimatyzowany ale jedzenie nie powala. Zamówiliśmy żurek, tatara, śledzia po japońsku. Tatar super, śledź smak ok ale zbyt majonezowy, żurek ok. Dostaliśmy do tego pieczywo opieczone i niedopieczone do zupy- zwykła bagietka, fajna do pochrupania. Jako danie główne wybraliśmy 3 porcje sandacza w kurkach z ryżem, gotowanymi warzywami i talarkami, do tego sałatka. Ryba gumowata, sos gorzkawy, warzywa rozgotowane. Dodatkowo makaron tagliatelle z suszonymi pomidorami- smak dobry, makaron ugotowany poprawnie. Dla dzieci spaghetti - ok, frytki- smakowały przypalonym olejem. Wszystkie dania dekorowane „kwiatkiem” wyciętym z pomarańczy co wydało nam się kiczowate ;) po obiedzie kawa a, ze na desery musielibyśmy czekać koło 15 minut to zrezygnowaliśmy. Rachunek 207 zł - 4 osoby dorosłe i 2 dzieci (3 przystawki, 5 dań głównych i frytki, 3 napoje + woda, 3 kawy). Cena ok jak za tyle dan ale smak mógłby być lepszy, dania mniej tłuste.

Dziękujemy, 993kamilaf
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na rodzinny obiad. Restauracja duża, wystrój surowy, ale to pewnie kwestia gustu. Plus za plac zabaw na zewnątrz. Zamowilismy flaki, pierogi, placka po węgiersku plus pozycje z menu dla dzieci. Porcje duże, ceny przystępne. Smakowo rewelacja. Będziemy odwiedzać Wilczy Głód, bo z pewnością wyróżnia się na mapie dzierzoniowskich restauracji.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ewelinali
Zrecenzowano 29 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim na imprezy okolicznościowe i codzienne.szerokie manu.kazdy znajdzie coś dla siebie.niskie ceny

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Wander51407399632
Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

No i proszę, całkiem smacznie. Przyzwoita zupa grzybowa ( runo leśne), smakowita sałatka z kurczakiem ( świetny, delikatny sos)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 324mm

Restauracja Wilczy Głód — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pieszyce, Województwo dolnośląskie

Bielawa, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Wilczy Głód? Podziel się wrażeniami!