“POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI”
Kawiarnia U Leszka — recenzja

Kawiarnia U Leszka
Zrecenzowano 9 września 2019

Super lokal, wystrój rodem z PRL, pęta kiełbasy wiszące nad ladą, serwetki, naczynia - dosłownie wszystko. Smaki też swojskie - jak nic przypomina się dzieciństwo. Czekadełko w postaci owej swojskiej kiełbaski podane z chlebem, smalec i ogórki - niebo w gębie. Właściwie po tym już byliśmy najedzeni. Dania smaczne (byliśmy w czwórkę - każdy zamówił co innego), porcje odpowiednie, choć po przystawce wydawały się za duże. Trochę mało stolików więc w porze obiadowej może być problem z miejscem. Ogólnie fajne miejsce, bardzo miła obsługa. Polecam.

Dziękujemy, AgaR55

Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Kawiarnia serwuje klasyczną polską kuchnię w bardzo smacznym wydaniu. Przed posiłkiem serwowana jest przystawka (świetna kiełbasa podsuszana, chlebek, smalec i ogórki małosolne). Właściwie można się nią najeść. Na posiłek czeka się około 20 minut, jest przygotowywany na świeżo. Porcje są bardzo solidne, a ceny przystępne (między 20 a 60 zł za danie). Nie dałam rady zjeść obu naleśników, więc drugiego zapakowano mi na wynos. Jedzenie było świetne, do tego wielka salaterka różnych surówek. Kelner był bardzo sympatyczny i świetnie ogarniał salę. Knajpka nie jest duża, dlatego dobrze zarezerwować sobie miejsce w weekend. Natomiast wystrój przypomina starą gospodę. Na pewno jeszcze wrócimy.

2  Dziękujemy, _agabi84
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, która przyciąga tłumy. Minusem może być mała liczba stolików. Na przywitanie do stolika kelnerka przynosi do degustacji chleb ze smalcem i ogórkami, co uważam za miły gest ze strony restauracji. Na jedzenie czekaliśmy na prawdę krótko. A same dania były przepyszne. Polecam tę restauracje z całego serca.

Dziękujemy, gabrielasN5374KN
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z uwagi na pozytywne opinie wybraliśmy się do tej knajpy na obiad. Piwrwszym minusem tuż po wejściu okazała się temperatura panującą w lokalu. Mimo chłodu na zewnątrz drzwi były otwarte więc konieczne było pozostanie wkurtkach. Kelnerka podeszła do stolika i rzuciła karty na stół. Zamówione pierogi ze skwarkami dotarły do nas bez skwarwek, z samą cebulką. Kelnerka wciąż bez uśmiechu na twarzy i okazania jakiejkolwiek kultury i profesjonalizmu. Negatywne wrażenie dopełnił właściciel lokalu który najpierw prowadził rozmowę telefoniczną soczyscie przeklinajac a następnie odpalił papierosa na sali dla gości i krazyl z nim pomiędzy zapleczem a restauracja. A żeby tego było mało na koniec okazało się że terminal nie działa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
5  Dziękujemy, MniamMniamMniam
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj przypadkiem, wracając z Karpacza:) Pyszne zrazy, pierogi i barszcz z krokietami:) Bajka, świetne miejsce i obsługa:)

Termin wizyty: kwiecień 2019

Lubawka, Województwo dolnośląskie
Krzeszów, Kamienna Góra

Bolków, Województwo dolnośląskie
Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia U Leszka? Podziel się wrażeniami!