“Świetna pizza oraz Sushi!”
Pizzeria Salamino — recenzja

Pizzeria Salamino

Niejednokrotnie jedząc w Salamino nigdy nie byłem rozczarowany, Pizza zawsze świetna!
Co mnie pozytywnie zaskoczyło to sushi...tak, w pizzerii można sobie zjeść sushi...i to naprawdę bardzo dobre!!!
Ładna i miła obsługa dodatkowo winduje ocenę.

Dziękujemy, Jarekszur

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w okolicy. Warto rzucić okiem i na te pikantne i na te słodsze (np z szynką i ananasem). Rozmiary: mała, duża i rodzinna, czyli dziecięca, dla jednego dorosłego, dla dwójki dorosłych.

Dziękujemy, Rad1025
Zrecenzowano 22 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza na cieńkim cieście (do wyboru też grube). Szeroki wybór kompozycji. Szybka realizacja zamówienia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, szomon
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza taka jaką lubię, na cienkim cieście z odpowiednią ilością składników, jednak dla dwóch osób duża była dla nas nie wystarczająca, po fakcie wzielibyśmy rodzinną.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, A5366CNbarbarah
Zrecenzowano 7 maja 2018

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem - polecił nam ją ktoś spotkany w Arado. Smaczna pizza, dwa rodzaje ciasta do wyboru.

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Joanna Z

Pizzeria Salamino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzeszów, Kamienna Góra
Czarny Bór, Województwo dolnośląskie

Krzeszów, Kamienna Góra
Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Salamino? Podziel się wrażeniami!