“Średni kebab. ”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Kebap House
Nr 3 wśród 4 Restauracje (Sulechów)

Jedzenie średnie. Krótki czas oczekiwania. Coś dla spieszących się. Ceny odpowiednie do podanego jedzenia.

Dziękujemy, iza_piotrek
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kebab wysokiej jakości. Gorąco polecam! Sos ostry nie jest bardzo ostry, aczkolwiek wystarczająco, by poczuć jego smak. Mięso świeże, dobrze doprawione, surówki również świeże.

Dziękujemy, Q4323RMaarong
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018

Będąc przejazdem zajechaliśmy na posiłek do Kebap House. Jedzenie było dobre, za przystępna cenę. Wieeeelki plus za odkrycie tureckiego kefiru Ayran :) od tamtej wizyty stały gość w naszej lodówce :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, gregi75
Zrecenzowano 14 lipca 2015

Termin wizyty: czerwiec 2015

Kebap House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sulechów, Ziemia Lubuska
Sulechów, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Kebap House? Podziel się wrażeniami!