Międzyrzecz

“Bardo dobra restauracja”
Kasyno Restauracja — recenzja

Kasyno Restauracja
Nr 2 wśród 11 Restauracje (Międzyrzecz)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje pyszne jedzenie, ma szeroki wybór dań oraz świetny wystrój wnętrza. Obsługa też jest bardzo dobra

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lou-Chann

Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładna, wnętrza pałacowe, ale bez kiczu.
Jedzenie poprawne, nieco weselne... Ani dobre, ani złe.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, sebastiand834
Zrecenzowano 28 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam, zawsze dobre i świeże jedzenie. Moim faworytem jest sandacz z domowymi frytkami. Obsługa bardzo miła. Miejsce zdecydowanie wyróżniające się na gastronomicznej mapie Międzyrzecza. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Ula S
Zrecenzowano 9 października 2017

Łady zabytkowy budynek, przy drodze głównej, z funkcjonalnym parkingiem. Wspaniałe wnętrza, czysto i schludnie. Jedzenie dobre i niezbyt drogie, niektóre potrawy nawet bardzo dobre. Obsługa miła i uprzejma. Niestety są pewne braki organizacyjne.
1. Poinformowano nas na wstępie, że nie ma wielu potraw bo wczoraj było wesele.
2. Ludzie z naprzeciwka musieli dopominać się o obsługę kelnerską.
3. Na stołach nie było serwetek do wytarcia ust po posiłku.
4. Na stoach nie było przypraw (pieprz, sól itp.)
5. Na posiłek trzeba było czekać ok. 40 minut, pomimo kilku zajętych stolików.
Warto jednak wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych plusów: bardzo miła atmosfera i piękne wnętrza, smaczne jedzenie - specyficzne przyprawy, wysmakowana i wyszukana kuchnia staropolska. Właściciele knajpki poprawcie organizację i obsługę macie duży potencjał szczególnie w kucharzu!
Polecam zupę cebulową z serem, raczej nie polecam schabowego z kością.

Termin wizyty: październik 2017
3  Dziękujemy, piotrek345
Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Termin wizyty: styczeń 2019

Kasyno Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyrzecz, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Kasyno Restauracja? Podziel się wrażeniami!