“Wycieczka rowerowa”
4 Strony świata — recenzja

4 Strony świata
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Drezdenko)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona jest w zacisznym miejscu. Obiad zjedliśmy w ogródku. Potrawy były smaczne i podane w wyrafinowany sposób.
Jedliśmy tagliatelle z polędwiczką, zupę porowa z gruszką i sałatkę z wędzona polędwiczką - polecamy.

Dziękujemy, darekj65

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

W podróży rowerowej trafia się na różne miejsca. Nie ma co czarować, Drezdenko nie jest kurortem ani metropolią (nie jest nią nawet pobliski Dobiegniew ) - liczyliśmy wprawdzie na jakąś fajną knajpę, ale ta zaskoczyła nas całkowicie. Zaczęło się niepozornie - zajęliśmy miejsca na zewnątrz, dosyć szybko pojawiła się obsługa i zaczęliśmy studiować menu. No i tutaj pierwsze zaskoczenie – propozycje potraw raczej wyszukane, ceny wielkomiejskie, ale nie wymiękamy. Od momentu pojawienia się potraw (czas oczekiwania akceptowalny) byliśmy uwodzeni sposobem przyrządzenia i podania. Wielki kawał karkówki rozpływał się w ustach, a wariacja na temat tradycyjnego jej podawania z gotowanymi burakami naprawdę bardzo udana. Był też monstrualny burger i znakomita zupa tajska. W międzyczasie lokalne piwo, o którym też warto wspomnieć, a którego nazwy nie zapamiętałem. Oddzielnym akordem zabrzmiały desery, jakby mało było zachwytów nad daniami głównymi. Szczególnie pozdrawiamy też obsługującą nas młodziutką kelnerkę, która pomimo niewielkiego doświadczenia profesjonalnie i z wielkim urokiem uprzyjemniła nam tę wizytę. Szczerze polecamy podróżującym po tej okolicy.

Dziękujemy, szwolo
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

Do wyjazdu na obiad do Drezdenka ( 50 km ) skusiła mnie zupa RAMEN i kaczka Vixiana pieczona w cieście.Zupa RAMEN - cieniutki bulion z trzema kawałeczkami wołowiny, jajkiem i makaronem udon. Jedynie makaron zasługiwał na uznanie, a była go cała miska, tak długiego, że nie dało się tego normalnie jeść. Myślę, że gdyby do zupki chińskiej dorzucić te dodatki, to była by smaczniejsza od tego, co podano. Syn zjadł trzy łyżki, ja połowę. Cena zupy - 25,-, co absolutnie nie ma żadnego uzasadnienia, choćby to był jakiś ciekawy smak lub chociaż zapach... Na drugie danie była kaczka w cieście. Od razu ostrzegam smakoszy kaczki, znający smak kaczki podawanej u różnej maści chińczyków. Tu się jadło ciasto, które wchłonęło olej ze smażenia, który skutecznie zabijał smak kaczki. Nie była to pierś, tylko różne części kaczki. Porażka za 39,-.
Jedynym godnym pochwały był kelner, który bardzo sprawnie obsługiwał wszystkich gości na tarasie.
Pomimo tego, że w karcie są jeszcze różne dania, na pewno nie skuszę się do odwiedzenia tej restauracji raz jeszcze.
2 x ramen
2 x kaczka
1 x pieczeń
----------------------
= 180,- + przejechane 100 km

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, ccoopp2016
Zrecenzowano 18 września 2018

z przyjemnością zawsze odwiedzam to miejsce gdy odwiedzam Drezdenko.
Niepozorne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i świetnym piwem.
Trudno jest znaleźć w innych tak małych miastach w Polsce tak dobrą restaurację. Odwiedzam to miejsce od kilku lat co kilka miesięcy i nigdy się nie zawiodłem.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, miroslawziolkowski
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, miła obsługa.
Jedzenie średnie. O ile zupa tajska z krewetkami była ok to już makaron udon był tragicznie rozgotowany.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Lucasi_Wwa

4 Strony świata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dobiegniew, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w 4 Strony świata? Podziel się wrażeniami!