Relaks z rodzina

Zrecenzowano: 18 lipca 2018
lapkinadarya
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 21 września 2018

w kasie nie znaja promocji i oszukuja, jesli chcesz wziac prysznic to albo w zimnej albo wrzacej, w szatni przeciag, na basenie i pod prysznicami brudno, jacuzzi juz nie dziala tak mocno jak kiedys, solanka za zimna, a w dodatkowo platnej saunie nie puszcza nawet cicho muzyczki. Tragedia, szkoda czasu nawet jak ma sie darmowe wejscie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, bgarncarek84
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pare razy korzystalam z basenu laguna. Super zabawa i relaks w solance. Daje trzy gwiazdki, poniewaz budynek nadaje sie do generalnego remontu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, joannaz97
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we dwójkę , fajny basen na zewnątrz z gorąca woda ale stan ogólny miejsca to nie bardzo. Zdecydowanie jest potrzebny już remont

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, lapkinadarya
Zrecenzowano: 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Centrum wodne w Gryfinie to wspaniałe miejsce ,w ktorym można się zrelaksować.
Wiele atrakcji dla każdego.Ceny jak najbardziej przystępne.Solanka na dworze przy minusowej temperaturze powietrza to jest idealna opcja !.Wspaniałe miejsce na odpoczynek psychiczny i fizyczny.Na pewno tam wrócimy.
Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, damianoo90
Zrecenzowano: 14 września 2017

Czy to środek zimy czy lata.Jest zawsze dobra zabawa i relax...Sauna,basen sportowy więc każdy znajdzie coś dla siebie i dzieciaczków (brodziki dla maluchów,leniwa rzeka oraz sztuczne fale ) Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, monika2oo2