Łobez
Zrecenzowano: 11 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce wybrane przypadkiem jako punkt na trasie przejazdu. Jedzenie oceniam na 4. Byliśmy we trójkę i tak z grubsza nasze dania wyglądały na bardzo podobne do siebie. Wyszliśmy najedzeni, porcje były uczciwe. Obsługa bardzo miła. Mogę śmiało polecać.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, tomaszf213
Zrecenzowano: 12 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Nie spodziewałem się w Łobzie tak dobrej lokalizacji. Pokoje czyste łazienka także. Jedzenie smaczne: sniadaniowa jecznica na boczku pycha, obiad również na 5. I do tego bardzo miła obsługa. Oddalenie od miasta tylko na korzysc. Spokojnie mogę polecić.

Termin pobytu: luty 2016
2  Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 11 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel niedaleko miasta. Pokoje czyste i schludne, nic nie poniszczone, dobrze wyposażone. Przy hotelu jest darmowy parking. Mimo że sam hotel położony jest przy drodze nic z niej nie słychać. WiFi działa bez problemów. Obiad bardzo smaczny a śniadania w formie szwedzkiego stołu bez zastrzeżeń. Całkiem niezły wybór. Mogę polecić. Jak będę w okolicy to pewnie wrócę.

Termin pobytu: luty 2016
2  Dziękujemy, Bartosz B
Zrecenzowano: 11 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w odległości kilku kilometrów od miasta przy samej drodze. Okna wyciszają hałas samochodów. Pokój bardzo duży z balkonem. Czysto. Śniadanie stół szwedzki. Właścicielki dopieszczają gości. Obiad smaczny, świeży i obfity.

Termin pobytu: listopad 2015
1  Dziękujemy, Nemezis66
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2015

Piękny hotel, bardzo ładne pokoje, cudowny ogród na tyłach. Bardzo dobra i miła obsługa. Jedzenie przepyszne z zupą cebulową na czele!!! Byliśmy tam na weselu przyjaciół i cała oprawa wesela byłą na najwyższym poziomie. Polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2014
1  Dziękujemy, patkowska