Zrecenzowano: 6 września 2019

Miejsce klimatyczne i pozwalające na odpoczynek w pobliżu natury. Jedzenie bardzo dobre i w dużej ilości. Uczestniczyłam w konferencji. organizacja poprawna. obsługa bardzo miła. Polecam na weekendowy odpoczynek.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, sylwiakoziol
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna lokalizacja. Noclegi w starym młynie,lub nad stajnią. Doskonała klimatyzowana sala na organizację uroczystości tuż przy przepływającej obok rzece Stara Rega. Doświadczona ekipa. Miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 26 października 2018

Bylam gosciem weselnym pod koniec sierpnia.
Moje spostrzezenia:
PLUSY:
-rustykalny wystrój,
-klimatyczne miejsce
-obsluga podczas wesela bez zarzutu
MINUSY:
-brak recepcji przez co chaos (zwlaszcza podczas wesela) i szukanie kogoś kto coś wie.
-mało pokoi 2 osobowych, dużo 4 i 6 osobowych(co w przypadku wesel i kładzenia 3 par w tym samym pokoju jest dziwne- czujesz się jak na kolonii)
-kawa bardzo słaba jakościowo

Na weekend ok, chociaz nie widzialam zadnych wiekszych atrakcji dla rodzin z dziecmi. To miejsce jest dobre jesli masz do zorganizowania wesele, impreze okolicznosciowa lub jakies szkolenie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Daga P
Zrecenzowano: 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Ocena nie do końca sprawiedliwa!! Byłem uczestnikiem Konferencji, która odbyła się w dniu 12.03.2018. Mogę ocenić wystrój zewnętrzny, wewnętrzny części budynków, okolicę oraz serwowane jedzenie. Wszystko utrzymane w ładnym klimacie. Świeżo odrestaurowane. Okolica spokojna z przepływająca nieopodal rzeką Stara Rega. To wszystko oceniam bardzo dobrze na 4 GWIAZDKI TRIP. Jedzenie... i tego dotyczą trzy gwiazdki... niedoprawione. Serwowane były między innymi zupa krem prawdopodobnie z selera lub białych warzyw z dodatkiem bekonu, polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym, kieszonki ze schabu z pieczarkami. Jak dla mnie... kucharz bal się używać soli. Wszystko mdłe. Jedynie ziemniaki puree były... wyborne. Proszę nie sugerować się do końca moją opinią ponieważ nie próbowałem dań z karty. W tym dniu kuchnia musiała przygotować jedzenie dla około 100 osób wiec biorę na to poprawkę. Postaram się przyjechać ponownie, aby wystawić rzetelną ocenę.

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Patryk84
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Super lokal.Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa.Bogate i różnorodne menu. Ładna okolica.Restauracja super na wesele, zabawy itp.Lokal na wysokim poziomie. Gorąco polecam .Okolica spokojna .Słychać szum wody.W pobliżu przepływa rzeka. Kilkakrotnie byłem i za każdym razem nic nie można było zarzucić obsłudze.

Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, marco442016