“Masakra”
Restauracja Retro — recenzja

Restauracja Retro
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Świdwin)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jakoś brak słów na ocenę obsługi smaku i zainteresowania klientem a telefony to chyba mają w sejfie bo ciężko odebrac

Dziękujemy, Mika M

Zrecenzowano 23 lipca 2018

Lokal znajduję się w piwnicy (suterenie), wystrój przemyślany, oryginalny z pomysłem. Krem z pomidorów i żurek pyszne. Żurek podawany w ciekawy sposób, mianowicie w kociołku tak jak na zdjęciu ;) Filet z kurczaka dobry choć sos mógłby być mniej słony. Obsługa miła, choć wszystkie talerze stały cały czas na stole.

Termin wizyty: lipiec 2018

Czas oczekiwania również 5
Cenowo przyzwoicie 5
Wybraliśmy
I ty dam tylko 2 gwiazdki
Przesolona składniki z puszki i nie dopieczona.
Ciasto cieki i hrupiace.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Piotr R
Zrecenzowano 28 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czekając na opóźniony ponad półtorej godziny pociąg postanowiliśmy poszukać jakiegoś miejsca żeby coś zjeść.Restauracja jest bardzo ładnie urządzona niestety jedzenie jest słabe.Zupa cebulowa bardzo niedobra,poledwiczki w sosie kurkowym też poniżej przeciętnej. Barowe jedzenie w restauracyjnej cenie. Miejsce fajne na piwo

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, PATIXON37
Zrecenzowano 9 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo zadbana, smaczny rosół ale już panierka kotleta z piersi kurczaka zbyt tłusta (może tak się zdarzyło) frytki też mało chrupkie i jakieś ciężkie. Wspomniana w tytule surówka z marchewki wyjątkowo orzeźwiająca. Ogólna ocena z tej wizyty średnia ale w kierunku bardzo dobrym bo widać, że się starają. Byłam tam tylko raz dlatego myślę, że warto się przekonać samemu.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, B9314VAmartak

Restauracja Retro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Resko, Zachodniopomorskie
Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie

Świdwin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Retro? Podziel się wrażeniami!