Zrecenzowano: 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W wyborze hotelu Viki kierowałam się informacja, że podczas mojego pobytu nie będzie imprez lub dyskoteki co pozwoli na odpoczynek. W recepcji po zakwaterowaniu dowiedziałam się, że jednak przyjęcie "urodzinki" w sali restauracyjne hotelu zakończą się po 23.00. Do 24.00 huk muzyki i drgania podłogi nie pozwoliły na sen. Na śniadanie w bufecie zostały podane min. resztki z wieczornych "urodzinek". Żenada.
Pokój przeze mnie zajmowany był opisany jako superior - nie chce myśleć jak wygląda pokój standard.
Nie polecam.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, jmmackowiak
Zrecenzowano: 27 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel nowoczesny, z pięknym widokiem. Pokoje zadbane, restauracja serwowała bardzo dobre jedzenie. Z minusów zdecydowanie brak wody w pokoju oraz w barze, 1 ręcznik na osobę, bardzo głośny wentylator. Mam również zastrzeżenia co do śniadania, było dosyć ubogie.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 668aleksandran
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa tego hotelu to grupa osób nie nadająca się do pracy w tej branży. Śniadania kiepskie. Jest tyle minusów ze napisze raz. Omijajcie ten hotel z daleka. Bardzo daleka. W Szczecinku jest pare hoteli i to tańszych gdzie spędzicie lepiej noc.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, sabud2016
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pieknie położony na brzegiem jeziora w parku .mają własną plaże i pomost.podobało mi się że jest dużo atrakcji dla dzieci trampolina pingpong zabawki piłkarzyki xbox.dzieci robią co chcą nawet mogą jeździć hulajnogą po hotelu.miła obsługa dostaliśmy pokój o wyższym standarcie niż zamawialiśmy w niższej cenie

Dziękujemy, Kamilla O
Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel z zewnątrz wygląda bardzo nowocześnie i ładnie. Obsługa uprzejma i pomocna. Pokój w hotelu wyglądał dobrze jednak brakowało w nim podstawowych rzeczy np. papier toaletowy co świadczy, że był sprzątany na szybko i nie do końca dokładnie. Na śniadaniu szału nie było, lecz dało się najeść. Dużym atutem hotelu jest lokalizacja, który jest położony tuż przy ścieżce dookoła jeziora, więc jest gdzie pospacerować.

Dziękujemy, Ziemek S