“Najlepszy lokal”

The Blackrock Irish Pub
Nr 5 wśród 22 Restauracje (Szczecinek)
Zrecenzowano 3 września 2019

Smaczne jedzenie (zupa rybna i ziemniaczany krem to nasi faworyci) dobre piwo a widok na jezioro i kaczki jak zawsze nie do pobicia Ceny zdecydowanie adekwatne do tego co się otrzymuje. Najlepsze na koniec bo nic nie zachęca bardziej niż obsługa, pani z filetowymi włosami robi całe to miejsce. Zawsze uśmiechnięta miła, pomocna i życzliwa. Najlepszy lokal w Szczecinku jeśli utrzyma ten poziom. Polecamy z rodziną gorąco.

2  Dziękujemy, Tomek K

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiłam wybrać się z rodziną na późniejszy obiad to tego pubu i to była wielka pomyłka. Po telefonie z prośba o rezerwacje stolika dowiedziałam się , że trzeba tam się udać osobiście i wpłacić kaucje 100zl za stolik z której później odlicza rachunek. To jest śmieszne pierwszy raz spotkałam się z takim postępowaniem. Po przyjściu do pubu czekaliśmy chyba z 15 min na menu. Po następnych 15 min pani łaskawie przyjęła od nas zamówienie. Na zupę trzeba było czekać aż 40 min. Po następnych 40 min dopiero pojawiło się drugie danie. Jedzenie w porządku. Musieliśmy zwrócić żeberka bo były zimne w środku ( może za długo czekały na podanie). Najgorszy jest personel, który ma gdzieś gości. Na piwo ok ale na cos do jedzenia to odradzam. Byłam tam dwa razy i z tego co pamietam za pierwszym razem tez długo na wszystko czekaliśmy.

1  Dziękujemy, DKlu
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem krótko i na temat jedzenie bardzo dobre moja żona zamówiła sobie sałatka z krewetkami w pysznym sosie a ja wz8olem pierś z kurczaka z czarnym makaronem tagiatelle w sosie kokosowym palce lizać, kucharz górna półka, obsługa super,miejsce w super lokalizacji nad jeziorkiem. Polecamy polecamy

1  Dziękujemy, mdwieclaw
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Ładnie urządzone miejsce, całkiem dobre jedzenie ładnie podane, choć czas oczekiwania bardzo długi (czekaliśmy prawie godzinę). Podziękowania dla pani kelnerki w fioletowych włosach - bardzo miła i życzliwa obsługa, nienachalna, obecna gdy tego potrzeba. Warto przyjść dla klimatu i obsługi.

1  Dziękujemy, Sebastian H
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Witam chcialabym sie podzielic z wami tym co doznalam w IRISH PUB , zamawiajac przegrzebki dostalam z 2 zyjacymi mrowkami ,kiedy powiedzialam pani co serwuje zabrala moj talerz i za kilka minut przyniosla ten sam talerz mowiac ze mrowki byly tylko na ozdobie ani zadnego slowa przepraszam . Zamawiajac lody maz prosi bez posypki a dostaje z rozkruszonym ciasteczkiem , kiedy pani podchodzi do stolika i pyta czemu nie je pan loda nie smakuje maz na to ze prosil bez posypki a pani to tylko ciastezko .Wiec podeszlam do kasy aby zaplacic liczac na slowa przepraszam lub cos w tym stylu a tu nic.

1  Dziękujemy, GOHA1979

The Blackrock Irish Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecinek, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w The Blackrock Irish Pub? Podziel się wrażeniami!