Zrecenzowano: 5 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie coraz gorsze, właściciele nie mili, wystrój komunistyczny. Miejsce jest bardzo dobre i gdyby włożyć trochę pieniędzy mogła by to być najlepsza restauracja w Szcz-ku, a jest to najgorsza restauracja.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, viktviki4
Zrecenzowano: 10 września 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje. W drodze powrotnej znad morza zatrzymaliśmy się na obiad.
Sala restauracyjna co prawda nie powala wystrojem,ale jest czysta i schludnie. Łazienki za to pięknie urządzone. Pani kelnerka bardzo miła.
Czas oczekiwania na potrawy baaaardzo długi w naszym przypadku. Ale Pani kucharka przygotowywała pierogi na świeżo :-) były bardzo smaczne!
Mięso wieprzowe w sosie z talarkamu ziemniaków i surówką pycha.
Mężowi nie podeszła zamówiona golonka bo jak dla niego była za mało wypieczona - ale to kwestia gustu.
Kompot pysznosciowy .

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Paulina J
Zrecenzowano: 19 lipca 2016

Wyborna kuchnia, szeroki wybór regionalnych potraw. Na uwagę zasługuje "polewka szczecinecka" coś jak zupa węgierska. Uwaga ostra ! Duże porcje ;) Bezpłatny parking. Dobre ceny na nocleg, pokoje z łazienką, TV, nowe meble.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, krs-mk