“ala”
Dom Woźnego — recenzja

Dom Woźnego
Nr 3 wśród 22 Restauracje (Szczecinek)
Zrecenzowano 12 września 2019

Czekałam na zamówienie 45 minut i już brało zniecierpliwienie poszłam zapytac jak długo trzeba czekac usłyszałam pietnascie minut spytałam jaki powód bo Pani Gesler przyjechała robic rewolucje wow Pani Gesler nie może byc głodna inni tak .

Dziękujemy, pierogarnia209

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Duży wybór pierogów wszystkie próbowaliśmy 6 rodzai i wszystkie pyszne ciepłe podane z okrasą. Ciekawy wystrój wnętrza na dole i na górze, piwko pszeniczne i piwka butelkowe.Gorąco polecamy

Dziękujemy, Peter C
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Pierogi są pyszne i to nie podlega dyskusji . To co mnie rozczarowuje za każdym razem to jakość zastawy . Kubki , filiżanki, talerze uszczerbione są , jak by były z ...second handu. Też minusa musze przyznać czas oczekiwania na potrawę , czasem mam ochote już wyjść i nie wrócić tam więcej . ‎

Dziękujemy, TOM K
Zrecenzowano 25 marca 2019

Jedzenie ok, obsługa ok, ale czas jaki czekaliśmy na swoje zamowienie to lekka przesada, ceny przystepne

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kornaum
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre. Za każdym razem niestety smakuje inaczej aczkolwiek jest to akceptowalne. Czasem czas oczekiwania jest za długi.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, friit2019

Dom Woźnego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecinek, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Dom Woźnego? Podziel się wrażeniami!