“Bardzo fajna restauracja”
Karczma Stary Lwów — recenzja

Karczma Stary Lwów
Nr 3 wśród 4 Restauracje (Korczyna)
Zrecenzowano 4 września 2019

Przytulne miejsce, ciekawe i niecodzienne dania, bardzo fajne Charczo. Kelnerki uśmiechnięte i miłe :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Rafał D

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Warto zwrócić uwagę, że jest to kuchnia Ukraińska i Gruzińska, więc jak dla mnie opinie że wszystko było tłuste wynikają z nieznajomości tamtejszych kuchni, ale to tylko moja dygresja.

Organizowaliśmy swoje przyjęcie weselne właśnie tutaj. Lokal nie należy to tych, gdzie kelnerzy chodzą w białych rękawiczkach a raczej stawiają tutaj na rodzinną atmosferę co nam bardzo odpowiadało. Po weselu wszyscy zachwycali się jedzeniem, że było zupełnie inne niż na klasycznych przyjęciach bulion i deska mięs. Bardzo duży plus jak chcesz zaskoczyć swoich gości.

Ostatnio wróciliśmy ponownie na:
Juszkę, pierogi ruskie, mięsko po guculsku i ulubione syrniczki.

Porcja zupy postawi na nogi każdego ogromna ilość do tego makaron aromatyczna z zielona pietruszką bardzo esencjonalna i oczywiście nieco tłusta ale to chyba jest jasne :-)
Ruskie z duża ilością sera jak lubię i cienkie ciasto
Syrniczki to wisienka na torcie nie za słodkie z dodatkiem konfitury, śmietanki i cukru pudru.

Dziękujemy, monikadf
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Mówią, ze lokal na końcu świata, ale warto na ten koniec świata pojechać i zobaczyć, bo było cudownie. Obsługa sympatyczna, bardzo dobra kuchnia, a standard bardzo wysoki. Polecamy wszystkim!

Dziękujemy, Julia N
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest całkiem smaczne. Może nie powala na nogi, ale w pobliżu Rzeszowa nie ma restauracji w podobnym klimacie. Obsługa bardzo miła. Klimat miejsca robi robotę.

Dziękujemy, 900wiktoriak
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Jedzenie smaczne typowe dla wschodu, wszystko świeże, podane z gustem. Przystawka z bakłażana położyła mnie na łopatki. Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Rafał S

Karczma Stary Lwów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krosno, województwo podkarpackie

Strzyżów, województwo podkarpackie
Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Stary Lwów? Podziel się wrażeniami!