“Restauracja z własnymi owocami i warzywami”
Restauracja Magnolia — recenzja

Restauracja Magnolia
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Korczyna)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad
Opis: W przygotowaniu potraw łączymy europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjnymi i regionalnymi polskimi smakami. Zgodnie z ideą kuchni SlowFood nasze dania powstają głównie w oparciu o wysokiej jakości produkty lokalne. Warzywa, owoce i zioła trafiają na Państwa stoły wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery i mięsa od lokalnych producentów.Posiłki w Restauracji Magnolia serwujemy bez pośpiechu, zachęcając do ich celebracji. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o przekazanie tej informacji obsłudze. Restauracja Magnolia mieści się w ozdobionych zabytkowymi, klasycystycznymi polichromiami, reprezentacyjnych przestrzeniach Salonów: Herbacianego, Kawowego i Saloniku Męskiego. Amfiladowy układ pozwala na zamknięcie poszczególnych Salonów zapewniając nieskrępowaną obecnością innych Gości prywatność spotkania. Właściwą oprawę znajdują tu kulinarne dzieła składające się na menu stworzone, by uświetnić zarówno rodzinną uroczystość, intymną kolację, jak i biznesowy lunch.
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre jedzenie. Szef kuchni przygotowuje pyszne potrawy z warzyw i owoców z własnych upraw Dworu. Bardzo miła obsługa. Czas można spędzić albo w środku albo na zewnątrz, gdy jest ciepło, widok na małe stawy i zielony teren.

1  Dziękujemy, meggi106

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tu kolacja jest nie tylko smaczna ale i przyjemna.
Naprawdę fajny klimat, sympatyczna obsługa, dobre i ładnie podane.

Dziękujemy, wojwi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KomborniaManor, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnoliaOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Pięknie dziękujemy za opinię i rekomendację! :)
Cieszymy się, że kuchnia, klimat oraz praca naszego Zespołu sprawiły, że wieczór był przyjemny.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, znakomity wybór win karpackich, lokalne piwo, a przede wszystkim wyborna, bardzo pomocna i co się niestety rzadko spotyka uśmiechnięta obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, Paweł K

Panie Pawle,
pięknie dziękujemy za opinię i rekomendację!
Cieszymy się, że mogliśmy Pana gościć tego lata. :) Przyjemnie jest czytać, że nasza kuchnia oraz Zespół sprawiły, że czas spędzony w Magnolii minął tak przyjemnie.
Słonecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i w cale nie trzeba aż tak długo na nie czekać. W restauracji panuje miła atmosfera, kelnerzy bardzo się starają.Codziennie można znaleść coś nowego i zdrowego. Niestety cena!! Ok.100 złotych za obiad dla dwóch osób, a zdarzało się i więcej.

Dziękujemy, podrozetravel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KomborniaManor, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnoliaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Pani Gabrielo,

dziękujemy za opinię i rekomendację!
Cieszymy się, że menu Magnolii zyskało Państwa uznanie. Przekażemy miłe słowa naszemu zespołowi kucharzy i kelnerów. :)
Dokładamy wszelkich starań by Goście byli naprawdę miło i "pysznie" zaskoczeni. Nasze dania powstają z najwyższej jakości naturalnych i nieprzetworzonych składników. Warzywa, owoce i zioła trafiają na Państwa stoły wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery i mięsa od lokalnych producentów. Bliska jest nam idea kuchni slow food i ekologicznego podejścia do życia.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! ;)

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Karta dań uboga, zaledwie kilka pozycji obiadowych, jeszcze gorzej w temacie zup.
O godzinie 18 tej w tej karcie brakowało już 3 pozycji, nie było między innymi risotto i pierogów czyli dań wegetariańskich.
Drogo! Za porcję sandacza, praktycznie bez dodatków, bo udekorowany był niewielką ilością "spaghetti" z gotowanych warzyw (marchewka i seler), zapłaciłam 56 zł i wyszłam głodna. Reszta towarzystwa też nie piała z zachwytu.
Fakt, ładnie udekorowane i podane...i to byłoby na tyle:(

Dziękujemy, Gisella30
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KomborniaManor, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnoliaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

dziękujemy za opinię.
W Restauracji Magnolia na Gości codziennie czekają świeżo przygotowane dania, które powstały z najwyższej jakości naturalnych, nieprzetworzonych składników - w kuchni używamy owoców, warzyw oraz ziół, które pochodzą wprost z naszego ogrodu. Przykładamy dużą uwagę do tego, co serwujemy naszym Gościom, stawiamy na jakość.

Wzorem najlepszych uznawanych na świecie restauracji, każdego dnia przygotowujemy dedykowane menu z aktualnie dostępnych, świeżych składników. Goście z całego świata bardzo cenią sobie nasze podejście do idei kuchni slow food.

Ponieważ nie przyrządzamy dań "na zapas", nie mrozimy ich, a wszystko jest świeże i gotowane "na bieżąco", może zdarzyć się tak, że któregoś dania chwilowo nie ma - jesteśmy w trakcie przygotowywania dodatkowych jego porcji. Niektóre potrawy cieszą się tak dużą popularnością, że w ciągu dnia przygotowujemy je od podstaw kolejny raz.

Oprócz menu Magnolii, proponujemy również Garden Menu, w którym znaleźć można m.in. sałatki, pieczonego pstrąga, schabowego z kością czy burgery.
Serdecznie pozdrawiamy

Restauracja Magnolia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korczyna, województwo podkarpackie

Korczyna, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Magnolia? Podziel się wrażeniami!