“Restauracja z własnymi owocami i warzywami”
Restauracja Magnolia — recenzja

Restauracja Magnolia
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Korczyna)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad
Opis: Wysokiej jakości produkty lokalne i doskonałe połączenia smaków – odkryj Restaurację Magnolia W przygotowaniu potraw łączymy europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjnymi i regionalnymi polskimi smakami. Zgodnie z ideą kuchni Slow Food nasze dania powstają głównie w oparciu o wysokiej jakości produkty lokalne. Warzywa, owoce i zioła trafiają na Wasze stoły wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery i mięsa od lokalnych producentów. Wspaniałych wrażeń kulinarnych życzy Szef Kuchni Marcin Majchrzak Najlepszej jakości produkty W sezonie warzywa, owoce i zioła trafiają na Wasze stoły wprost z dworskiego ogrodu oraz sadu. Sery i mięsa są dostarczane od lokalnych producentów 2 czapki Gault&Millau Regularnie od 2014 r. Dwór Kombornia oraz Restauracja Magnolia wyróżniane są w żółtym przewodniku Gault&Millau, a także uzyskują odznaczenia „Poziomek” – znak jakości Magdy Gessler. Kuchnia kusząca smakami natury - kwiaty jadalne Są zdrowe i naturalne. Nadają potrawom piękny wygląd i
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre jedzenie. Szef kuchni przygotowuje pyszne potrawy z warzyw i owoców z własnych upraw Dworu. Bardzo miła obsługa. Czas można spędzić albo w środku albo na zewnątrz, gdy jest ciepło, widok na małe stawy i zielony teren.

1  Dziękujemy, meggi106
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KomborniaManor, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnoliaOdpowiedź udzielona 17 grudnia 2019

Pięknie dziękujemy za wystawioną opinię i rekomendację.
Przyjemnością było Panią gościć tej jesieni w Magnolii. Cieszymy się, że kuchnia, zespół oraz otaczająca przyroda wywarły na Pani tak dobre wrażenie. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą i dopracowujemy każdy szczegół, aby Goście czuli się u nas naprawdę wyjątkowo.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie:)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tu kolacja jest nie tylko smaczna ale i przyjemna.
Naprawdę fajny klimat, sympatyczna obsługa, dobre i ładnie podane.

Dziękujemy, wojwi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KomborniaManor, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnoliaOdpowiedź udzielona 15 października 2019

Pięknie dziękujemy za opinię i rekomendację! :)
Cieszymy się, że kuchnia, klimat oraz praca naszego Zespołu sprawiły, że wieczór był przyjemny.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, znakomity wybór win karpackich, lokalne piwo, a przede wszystkim wyborna, bardzo pomocna i co się niestety rzadko spotyka uśmiechnięta obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, Paweł K

Panie Pawle,
pięknie dziękujemy za opinię i rekomendację!
Cieszymy się, że mogliśmy Pana gościć tego lata. :) Przyjemnie jest czytać, że nasza kuchnia oraz Zespół sprawiły, że czas spędzony w Magnolii minął tak przyjemnie.
Słonecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i w cale nie trzeba aż tak długo na nie czekać. W restauracji panuje miła atmosfera, kelnerzy bardzo się starają.Codziennie można znaleść coś nowego i zdrowego. Niestety cena!! Ok.100 złotych za obiad dla dwóch osób, a zdarzało się i więcej.

Dziękujemy, podrozetravel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KomborniaManor, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnoliaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Pani Gabrielo,

dziękujemy za opinię i rekomendację!
Cieszymy się, że menu Magnolii zyskało Państwa uznanie. Przekażemy miłe słowa naszemu zespołowi kucharzy i kelnerów. :)
Dokładamy wszelkich starań by Goście byli naprawdę miło i "pysznie" zaskoczeni. Nasze dania powstają z najwyższej jakości naturalnych i nieprzetworzonych składników. Warzywa, owoce i zioła trafiają na Państwa stoły wprost z dworskiego ogrodu i sadu, a sery i mięsa od lokalnych producentów. Bliska jest nam idea kuchni slow food i ekologicznego podejścia do życia.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! ;)

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Karta dań uboga, zaledwie kilka pozycji obiadowych, jeszcze gorzej w temacie zup.
O godzinie 18 tej w tej karcie brakowało już 3 pozycji, nie było między innymi risotto i pierogów czyli dań wegetariańskich.
Drogo! Za porcję sandacza, praktycznie bez dodatków, bo udekorowany był niewielką ilością "spaghetti" z gotowanych warzyw (marchewka i seler), zapłaciłam 56 zł i wyszłam głodna. Reszta towarzystwa też nie piała z zachwytu.
Fakt, ładnie udekorowane i podane...i to byłoby na tyle:(

Dziękujemy, Gisella30
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KomborniaManor, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnoliaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

dziękujemy za opinię.
W Restauracji Magnolia na Gości codziennie czekają świeżo przygotowane dania, które powstały z najwyższej jakości naturalnych, nieprzetworzonych składników - w kuchni używamy owoców, warzyw oraz ziół, które pochodzą wprost z naszego ogrodu. Przykładamy dużą uwagę do tego, co serwujemy naszym Gościom, stawiamy na jakość.

Wzorem najlepszych uznawanych na świecie restauracji, każdego dnia przygotowujemy dedykowane menu z aktualnie dostępnych, świeżych składników. Goście z całego świata bardzo cenią sobie nasze podejście do idei kuchni slow food.

Ponieważ nie przyrządzamy dań "na zapas", nie mrozimy ich, a wszystko jest świeże i gotowane "na bieżąco", może zdarzyć się tak, że któregoś dania chwilowo nie ma - jesteśmy w trakcie przygotowywania dodatkowych jego porcji. Niektóre potrawy cieszą się tak dużą popularnością, że w ciągu dnia przygotowujemy je od podstaw kolejny raz.

Oprócz menu Magnolii, proponujemy również Garden Menu, w którym znaleźć można m.in. sałatki, pieczonego pstrąga, schabowego z kością czy burgery.
Serdecznie pozdrawiamy

Restauracja Magnolia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korczyna, województwo podkarpackie
Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Magnolia? Podziel się wrażeniami!