“Pyszne prawdziwe lody”
Fragola — recenzja

Fragola
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Korczyna)
Opis: Lody naturalne, kawa, ciasta.
Opis: Lody naturalne, kawa, ciasta.
Zrecenzowano 4 września 2019

Rewelacyjny smak, codziennie nowe smaki, bardzo miła obsługa, fajne porcje, ciekawie i przytulnie zrobione zaplecze, bardzo polecam

Dziękujemy, Rafał D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adriana G, Właściciel, FragolaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

dziękujemy pięknie za miłe słowa :)!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal serwuje naturalne lody własnej produkcji co można odczuć już po pierwszym liźnięciu. Smaki owocowe pachnące i orzeźwiające, inne- mocno śmietankowe. Jest bardzo dobrze, ale... jadłem lepsze. Wiec ode mnie 4

Dziękujemy, 3991bone
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adriana G, Właściciel, FragolaOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Barszo dziękujemy za opinię, cieszymy się że smakują, proszę dać znać gdzie są lepsze, z chcęcią się wybierzemy i zainspirujemy, lubimy poznawać dobre lodziarnie!! Pozdrawiamy:)!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody. Miejsce jest prowadzone z wielką starannością. Nigdy nie było tam brudno. Miłe, młode ekspedientki zawsze z uśmiechem i zaangażowaniem obsługują klientów. Można śmiało zaprosić tam znajomych na lody czy kawę :)

Dziękujemy, synthezatornia
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody pyszne , niesamowite . Miejsce bardzo przyjemne , wystrój dopracowany w każdym szczególe . Słodycz dla ciała i ducha . Eko - 100% polecam

Dziękujemy, 20joannaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adriana G, Właściciel, FragolaOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dziękujemy, bardzo nam miło:)! Zapraszamy częściej:)

Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super lody (naturalne składniki, doskonale smaki) super kawa i super obsługa. Naprawdę polecam odwiedzić!

Dziękujemy, 196arturk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adriana G, Właściciel, FragolaOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy :)!

Fragola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korczyna, województwo podkarpackie
Korczyna, województwo podkarpackie

Krosno, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Fragola? Podziel się wrażeniami!