“Absolutna rewelacja”
Pod Czarnym Krukiem — recenzja

Pod Czarnym Krukiem
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od przystawki, poprzez dania główne i napoje (np.regionalne piwa) świetne!wszystko świeże, smaczne, ładnie podane; w karcie nie ma tysiąca dań ze wszystkich stron świata, ale każdy znajdzie dla siebie coś co lubi (jest i kaczka i gęsina w postaci pierogów, kurczak, ryby i makarony, sałaty); carpaccio z buraka- palce lizać nawet dla nieprzekonanych (patrz mój chłopak); nie pożałujecie !

Dziękujemy, fluffy_9876

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to ciekawe miejsce z bardzo dobrą kartą dań. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serwowane dania smaczne i dobra obsługa. Warto zajrzeć. Dobra lokalizacja.

Dziękujemy, wedrownikdolnoslaski
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja! Bardzo ładne i stylowe wnętrze. Menu , w którym każdy znajdzie coś dla siebie, ale przede wszystkim inne połączenia smaków i dodatków niz wszędzie. Podane bardzo ładne. Byliśmy zachwyceni i napewno jeszcze nie raz przyokazji tam wstąpimy. Mega smacznie ! Polecam!

Dziękujemy, agatajaski
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja, miło spędziliśmy tam czas. Stylowe, przytulne ambiente z małym kacikiem dla dzieci. Pyszne jedzenie , jest karta sezonowa ( bardzo dobra Pizza ze szparagami) i menu dla dzieci. Z typowo polskiej kuchni były pierogi I flaki - bardzo smaczne. Z polecenia szefa kuchni zamowilismy kaczke, świetny wybór i duża porcja. Kompot do picia również smakował dzieciom. Ceny bardzo przystępne I obsługa bardzo miła. Polecamy!!!

Dziękujemy, marchewa1
Zrecenzowano 18 lutego 2019

wizyta wypadla w niedziele w poze obiadowej,wiec oczekiwanie na posilek mialo prawo sie przedluzyc,przyznaje.jednak po godzinie oczekiwania na stoj wjechaly tylko dwa dania,o mojej kaczce pani po prostu zapomniala.Glodny pojechalem dalej

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Leszek P

Pod Czarnym Krukiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Lubomierz, Województwo dolnośląskie
Leśna, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Czarnym Krukiem? Podziel się wrażeniami!