“Rodzinna kawa”

Restauracja Lala
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Specjalne okazje
Zrecenzowano 5 maja 2018

Kilka dni temu (po raz kolejny) byliśmy tam na rodzinnej kawie i deserze. Świetnie przygotowany stolik, plus za filtrowaną wodę w karafkach (pycha), bardzo dobra kawa, sympatyczny kelner i cała obsługa (kontakt z kilkoma osobami i przez telefon i na miejscu).
Miejsce ciągle trzyma świetny poziom, czysto, relaksujący szum fontann, zadbana zieleń, plac zabaw, dzieciaki przeszczęśliwe dzięki trampolinie, kucykom i deserom lodowym. Jedyna co mi się nie podoba to nazwa, chyba zmieniłabym ją na Pałac albo coś innego, bo nikt nie wie o co chodzi kiedy mówi się Lala :-)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, olamly

Zrecenzowano 12 kwietnia 2018

Restauracja doskonała, dania dopracowane i smaczne.
Bar super, kawa, piwo regionalne, drinki i cocktaile godne polecenia.
Hotel klimatyczny.
SPA wszystko okay, tylko w jacuzzi zdecydowanie za duża ilość chloru.
Jednym słowem: POLECAM

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, iperfumix
Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ładny lokal, miła obsługa, ciekawa karta, choć trochę przekombinowana. Wszyscy się najedli, choć niestety nie w tym samym czasiem... Ostatnie danie przeniesiono gdy pierwsza osoba już kończyła swoje. I to duży minus. Drugim minusem jest to, że to było specjalne zamówienie spoza karty, więc sądziłam, że stąd to opóźnienie. Jakim jednak rozczarowaniem był fakt, że zamiast zamówionego otrzymaliśmy zwykłą smażoną pierś z kurczaka... Szkoda było już się kłócić po takim czasie oczekiwania. Szkoda, bo to popsuło ostateczne wrażenie, jutro na początku było bardzo dobre.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Semper A
Zrecenzowano 8 maja 2017

Będąc goścmi pałacu spróbowaliśmy specjałów restauracji. Lekkie sezonowe menu sieszyło oko moje i mojego męża. Co do wyboru było chwila zawachania, ponieważ wszystko brzmiało smakowicie. Po namyśle zamówiliśmy dwie zupki rosół i chrzanową...były one świetnie doprawione i smaczne. Rosołek z domowym makaronem, chrznowa z małym pulpetemi ucieszyło twarz mojego męża. Na drugie danie oboje zamówiliśmy kaczkę, która byla upieczona perfekcyjnie. Mięso rozpływalo sie w ustach a sos sliwkowy nadawal daniu wyjątkowy smak. Wszystko to w lalkowej scenerii nadaje zwykłemu posiłkowi nadzwyczajny klimat. Restauracja godna polecania w 100%

Termin wizyty: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Paulina L
Zrecenzowano 12 lutego 2017

Mieszkałyśmy w pałacu dlatego zdecydowałyśmy się skosztować czegoś z restauracji. Desery przepyszne, kawa przepyszna, obsługa miła, bardzo polecam fondant czekoladowy i jabłko pod kruszonką, Wystrój miły dla oka, do klimatu brakowało jakiejś cichej muzyczki :)

Termin wizyty: luty 2017
1  Dziękujemy, paulkatravels

Restauracja Lala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie
Lwówek Śląski, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Lala? Podziel się wrażeniami!