Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel nowy, położony w pobliżu miasta Rethymno, co jest plusem, bezpośrednio plaża. Ale na tych plusach by się skończyło. Hotel ten nie zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje duże ale obsługa nie dbała za bardzo o ich czystość. Jedzenie ciągle takie same, często zimne, rzadko uzupełniane. Miał być szeroki wybór przekąsek a znajdowały się tam tylko lody i kanapka z serem i szynką. Drinki podrabiane. Obsługa nie za miła, zwłaszcza w recepcji. Praktycznie brak animacji a jak prowadzone to zazwyczaj tylko w języku rosyjskim. Za tą cenę można było wybrać inny hotel.

Dziękujemy, MonikaJ1636
Zrecenzowano: 7 marca 2019

Piotrek, 29 lat

W hotelu BOMO Rethymno „wylądowaliśmy” z narzeczoną zupełnie przypadkiem. W biurze zaproponowano nam pięć hoteli w Grecji a ten wydał się nam najbardziej godny uwagi. Nie żałujemy wyboru! Stavromenos jest rzut beretem od Rethymno, więc jeździliśmy sobie busem. Plaża może nie jest za duża, ale za to nie jest zatłoczona. W pobliżu polecam super tawernę Kehagias. Hotel jest nowy, pokoje mają godny standard – nowoczesne łazienki i nowe meble, wszystko fajnie wykończone. Basen może i nie jest za duży, ale zaraz obok jest dużo większy – Morze Śródziemne 

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: YiannisS64, General Manager, Bomo Rethymno BeachOdpowiedź udzielona 12 marca 2019

Dear Madame/Sir

Thank you so much for your positive comments regarding your stay in Bomo Rethymno Beach Hotel and hope to see you again in our hotel sometime in the future.

Zrecenzowano: 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy 2 tyg. W tym hotelu i napewno nie wrócimy. Co do lokalizacji to nie mamy zastrzeżeń. Natomiast co do kuchni, standardu oraz traktowania przez managera dużo. Jedzenie fatalne. Brak naturalnych soków, kawa z ekspresu-proszkowana. Wędliny cały czas te same. Co nie zjedzono dnia poprzedniego dawali następnego, albo robione sałatki z tymi dodatkami. Owoców bardzo mało. Monotonne/niskiej jakości jedzenie. Można dużo pisać. Ogólnie nie polecamy. Za ta cenę można mieć wyższy standard.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 875maxipro

Dear Madame/Sir

We wish to thank you for your comments regarding your stay in our hotel
Our aim is always to improve the service and the products offered to our guests and we are taking in good consideration any suggestion of our guest that helps to this improvement

Zrecenzowano: 23 października 2018

Pojechałyśmy tam z powodu bliskości miasta Rehymnon - tylko kilka minut taksówką. Hotel jest nowy - podłogi, łazienki marmurowe, czysty i co rzadko się zdarza nie było problemu z leżakami przy basenie ani na plaży. Jedzenie bardzo dobre - duży wybór dań i deserów. Co dziennie na bieżąco była czynna wyspa na której była pieczona pyszna pizza, suvlaki i inne dania. Przepyszne Prosecco :) Obsługa miła - fakt że czasami z angielskim mogły być kłopoty ale za to prawie wszyscy mówili po rosyjsku więc nas rozumieli a my ich. Jeśli chodzi o animację to osobiście nie korzystam ale się odbywały. Polecam ten hotel dla wszystkich

Wskazówka dotycząca pokoi: suita 2 piętro
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Małgorzata V
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Siamitros2016, General Manager, Bomo Rethymno BeachOdpowiedź udzielona 24 października 2018

Dear Madame

Thank you so much for your positive comments regarding your stay in Bomo Rethymno Beach Hotel and hope to see you again in our hotel.

Zrecenzowano: 17 października 2018

Tydzień spędzony we wrześniu z zamiarem wypoczynku. Udany. Jedzenie hotelowe ale można trafić czasem na coś dobrego zwłaszcza z grilla. Słabo z przekąskami w ramach All Inclusive Ultra - pomarańcze i kanapki. Lody tanie. Otoczenie hotelu czyste. Basen z leżakami i parasolami jest dobrym miejscem do poczytania i relaksu. Osobiście jednak mimo silnego wiatru najlepiej czułem się na przyległej plaży wpatrując się w wielkie fale lub jak wiatr zelżał zażywając kąpieli w bardzo czystym morzu. Animacja rosyjska, ale nie uciążliwa choć muzyka czasem zbyt głośna nie pozwalała na normalny relaks. Większość gości to Rosjanie - ludzie jak ludzie można się dogadać.Na minus wszędzie wolno palić i wszędzie oprócz restauracji są popielniczki... Palą nawet na plaży !!!!!. Obsługa Ok. Rezydentka robiła co mogła choć nie wiele to dawało. Jakby jej nie było też można by przeżyć. Odradzam natomiast wycieczki - są drogie. To samo można mieć wypożyczając samochód i samodzielnie podróżując. Uwaga na zaprzyjaźniona z hotelem wypożyczalnię aut - zaoferowano nam inny samochód od zamówionego u rezydentki. Jedyny komentarz przedstawiciela wypożyczalni to,że rezydentka się nie zna...Sumując:
PLUSY
- Hotel świetnie zaprojektowany i zlokalizowany
- Dobre położenie biorąc pod uwagę możliwości samodzielnych wypadów
- Transfery z i na lotnisko o czasie
- Obsługa w restauracji i czystość w pokojach
- MINUSY
- To miało być ALL INCLUSIVE ULTRA - nie było przekąsek i wieczornych snacków
- Palarnia i palacze w całym hotelu (poza restauracją)
- małe możliwości rezydentki
- drogie wycieczki
- kombinująca wypożyczalnia samochodów polecana przez rezydentkę

Wracając na Kretę Wybiorę hotel o najwyższym standardzie, wynajmę samochód i będę się stołował tylko w lokalnych tawernach - taniej i smaczniej.

Termin pobytu: wrzesień 2018
4  Dziękujemy, Andrzejdtk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Siamitros2016, General Manager, Bomo Rethymno BeachOdpowiedź udzielona 18 października 2018

Dear Madame/Sir

We wish to thank you for your positive comments regarding your stay in our hotel