“Klasa sama w sobie!”
Markowe Pierogi — recenzja

Markowe Pierogi
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Końskie)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nic dodać nic ująć! Tak jak w temacie ! Pyszne domowe pierogi polecam każdemu. Duży wybór oraz miła obsługa

Dziękujemy, FIFI0R

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Byliśmy tam przejazdem. Wybraliśmy to miejsce bazując na opiniach na TripAdvisorze i to był strzał w 10. Pierogi są rewelacyjne. Jedne z najlepszych jakie mi dane było jeść. Dzieciakom też bardzo smakowały. Wypróbowaliśmy kaszę z boczkiem, mięsne oraz szpinak z fetą. Pycha! Ciasto cienkie, pierogi pękate od farszu, farsz idealnie doprawiony, całość bardzo ładnie podana. Wystrój bardzo przyjemny. Obsługa bez zarzutu. Serdecznie polecam. Jedyny minus to brak tablic informacyjnych - strasznie ciężko znaleźć lokal.

Dziękujemy, Piwka
Zrecenzowano 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pierogi rewelacyjne, ciasto cieniutkie, farsz pyszny! pierogi z boczkiem i ruskie chyba najlepsze ;-) A czerwony barszczyk to niebo w gębie

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 472bartoszg
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam to miejsce. Sympatyczna obsługa i rewelacyjne jedzenie
Mogę tam jeść non stop!
Ja osobiście polecam flaki z boczniaków

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, sebastianl484
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na pierogi wstąpiłem przejeżdżając przez Końskie opierając sie na opiniach TripAdvisor. I duże zaskoczenie. Pierogi reeeewelacyjne. Ciasto cieniutkie, mięso świetne, całość przygotowywana na miejscu, nie jakaś wstrętna pasta mięsna, lecz smaczne mielone mięso . Smacznie prawie jak u mamy, bo mama robi najlepsze ale te nie wiele odbiegają. :)

Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, dluMarcin

Markowe Pierogi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Końskie, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Markowe Pierogi? Podziel się wrażeniami!