Świdnik
Zrecenzowano: 9 marca 2018

Hotel mieści się na III piętrze budynku, notabene przerobionym z hotelu robotnicznego, w którym bym się nie spodziewał, że w ogóle jest, w dodatku prowadzi do niego tylko winda.Niestety z hotelem mało ma to wspólnego poza pokojami. Zdjęcia na profilu FB rzeczywiście ładne ale to tylko zdjęcia, rzeczywistość jest inna - jakby to teraz powiedzieć "wali PRL-em" . Po za pomalowany ścianami nic nowego nie zauważyłem. Pani w recepcji wyglądająca i zachowująca się jakby przypadkiem tam była w dodatku strasznie opryskliwa. Jeżeli chodzi o temperaturę pomieszczenia totalnie wytelepało mnie że teraz chory jestem, mam katar kaszel i gorączkę. W łazience nie ma żadnego grzejnika! Ceny mają europejskie ale standard już niekoniecznie. Na pewno moja noga w tym miejscu już nie stanie. Nie polecam nikomu.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Mirek Z
Zrecenzowano: 12 października 2017

Idealny na wyjazd służbowy, ma dostępny parking, ceny niewysokie. Pokoje czyste i nowoczesne. Śniadanie słabe. Obsługa przyjemna, lokalizacja odpowiednia. Dla podróży na dwie/trzy noce jest odpowiedni.

Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, HieronimBonk
Zrecenzowano: 9 października 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam dla grup, hotel przygotowany świetnie do przyjecia grupy 30+, dobre śniadania (tu przydałby się dodatkowy ekspres do kawy). Smaczny catering jeśli idzie o obiady. Pokoje bardzo czyste, schludne przemyślane. Wielki plus za dekoracje związane z regionem (lotnictwo), biblioteczkę i przemiłą obsługę. Świetne miejsce jaki baza na wypady w lubelszczyznę.
Polecam.

Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, Dawid P
Zrecenzowano: 8 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Plus za czystość w pokoju oraz lokalizacje. Minus za hałas i pobudkę o 5:30. Zostałam ulokowana w pokoju obok recepcji i pokoju, gdzie serwowano śniadania. Nad ranem zrobił sie wielki ruch, słychać było każde słowo Pan zza ściany, a długi korytarz nie sprzyjał ciszy. Panie były chyba mocno zaaferowane przygotowaniem śniadania, przekrzykiwały sie nawzajem. Nie udało mi sie juz zasnąć, pomimo, ze zwykle nie mam z tym problemu ;) Wymeldowalam sie rano pomimo rezerwacji na kolejna dobę.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Barbara1337
Zrecenzowano: 27 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje się w centrum Świdnika. Brak windy. Pokój i łazienka czyste. Mały tv. Wystrój hotelu średni. Z zewnątrz nie zachęca. Cena adekwatna do jakości oferowanych usług. Brak restauracji czy baru. Bufet śniadaniowy okrojony. Nie ma zbyt dużego wyboru. Przed hotelem znajduje się lokalny bar, gdzie można napić się piwa, czy zjeść jakieś danie na szybko. Ogólne wrażenie OK!

Termin pobytu: styczeń 2016
Typ podróży: Podróż służbowa