“Adekwatnie”
Bistro Jajo — recenzja

Bistro Jajo
Zamów online
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Białogard)
Zrecenzowano 7 września 2019

Dwa razy miałem przyjemność konsumować tu posiłek i za każdym razem jedzonko smakowało, porcja uczciwa, cena adekwatna do jakości usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Mariusz R

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy dobrego miejsca na jedzonko i nie mogliśmy trafić lepiej! Zamówiliśmy zarówno śniadania jak i dania obiadowe. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem i obsługą. Przystawka i mały poczęstunek do śniadania - klasa! Bardzo polecamy ten przystanek na trasie Kołobrzeg - Poznań ❤️

1  Dziękujemy, dominika9411
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Placki z łososiem przepyszne! Porcja nie największa ale jak zamówiliśmy sobie do tego frytki (nie mrożone!) to obiad był wystarczający ;) wystrój okej, a obsługa miła lecz nie idealna ;) ogólnie rzecz biorąc polecamy ;)

Dziękujemy, Magda I
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre bistro, rosołek a. Tyszkiewicz 4/6 kopytka 4/6 lekko przesolony sos. W trasie nad morze, odwiedziny obowiązkowe. Polecam

1  Dziękujemy, marekb230
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu oryginalny, obsługa bez zarzutu, jedną porcje jedzenia małe. Łosoś na plackach ziemniaczanych to 4 niewielkie placki z kawałeczkiem łososia, to raczej przystawka niż danie główne.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 408andrzejn

Bistro Jajo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mielno, Zachodniopomorskie

Białogard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Jajo? Podziel się wrażeniami!