“Doskonała pizza”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizza Avin
Zamów online
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Białogard)
Zrecenzowano 7 września 2019

Doskonała pizza, zawsze zamawiam z mięchem kebab i zawsze tak samo, doskonale smakuje. Szybko, na czas i smacznie - gdy tylko mam ochotę na pizzę wiem, że jest to najlepszy wybór.

Dziękujemy, Mariusz R
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W końcu trafiłem na dobrą pizzę w tej wiosce. Naprawdę bardzo dobra! Będę tu zawsze wracał i polecał każdemu

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Łukasz D
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Typowy bar szybkiej obslugi.Nie trzeba dlugo czekac wiec jak ktos glodny i jest milosnikiem kebaba z baraniny miedzy innymi to dobre miejsce.Pizza też dobra,cienkie ciasto.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Diana34

Pizza Avin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białogard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza Avin? Podziel się wrażeniami!