Zrecenzowano: 3 września 2017

Super hotel na uroczystość weselną , miła profesjonalna obsługa, pyszne różnorodne jedzenie, ładne przestronne sale z tarasem, przepiękne widoki. na jezioro. Goście zachwyceni. Gorąco polecam na wesele lub inną uroczystość rodzinną,

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Danuta D
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Bardzo tradycyjny hotel o charakterze lokalnym. Ładnie położony nad jeziorem. Piękne widoki z restauracji na jezioro i piękne zachody słońca. Bardzo miły personel, pomocny i kompetentny. Rodzinna atmosfera ale i przaśnie i lokalnie. Bardzo przemyślana karta w restauracji. Modne dania i choć karta krótka (3-4 dania główne, przystawki i desery) to i jest miejsce dla potraw dla dzieci. Dania smaczne, ładnie podane i baaardzo mili kompetentni przede wszystkim kelnerzy. Znają kartę, znają dania potrafią o nich opowiedzieć. Pokoje dość przeciętne ale czyste i odpowiednio wyposażone.

Wskazówka dotycząca pokojów: koniecznie pokój z widokiem na jezioro
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, jasiek1111
Zrecenzowano: 20 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Do hotelu trafiłem przypadkiem. Po prostu w środku nocy, na trasie trzeba się było wyspać.
Oznakowanie drogi do hotelu było wyśmienite. Bez problemu trafiłem, mimo tego że wcześniej nigdy tu nie byłem. W nocy nie mogłem w pełni docenić malowniczości okolicy, w której hotel jest zlokalizowany.
Na miejscu zastałem życzliwą obsługę. Szybko znaleziono dla mnie pokój, w rozsądnej cenie. Ładny, czysty, wygodny. Wyspałem się "za wsze czasy".
Rano zjadłem smaczne śniadanie i ruszyłem w dalszą drogę.
Polecam.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, KarolD83
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2016

Trafiliśmy do hotelu w dobrą pogodę więc sam pobyt by bardzo udany. Hotel jest polozony przy samej plazy, kąpielisko strzeżone, animacje się zdarzają dla dzieci, boisko do plażówej piłki. Pokój w hoetlu wygodny z balkonem, łóżko małżenskie oraz rozkładana sofa dla dzieci, sprzątane codziennie. Sniadania smaczne, spory wybór artykułów śniadaniowych. Ładny widok z restauracji na jezioro, smaczne dania. Do miasteczka prowadzi ścieżka spacerowo rowerowa, ok 15 minut spaceru. Idealny wypoczynek z dala od hałasu ulicy, w sobotę słychać jednak dyskotekę z miasta- niesie sie dzwięk po jeziorze. Nie mniej nam to w relaksie nie przeszkodziło, chętnie tam kiedyś jeszcze wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokojów: spokojny hotel nad jeziorem
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Mar G
Zrecenzowano: 28 października 2015 z urządzeń przenośnych

Wizyta przypadkowa w trakcie podrozy. Byly miejsca wiec zostalem. Przyjazna pani na recepcji, do 22 czynny bar z posilkami, super żurek. Po 22 bar nadal czynny z drinkami napojami etc. W budynku brak windy oraz sa nietypowo waskie korytarze i schody. Pokoj maly , jest biurko, szafa, lozko i 50 cm dookola wolnej przestrzeni. Lazienka w starym stylu ale schludnie i czysto, w pokoju niestety lataly mole. Miejsce z tych ktore jest swietne w cieplejsza pore roku. Widok na jezioro swietna sprawa. Sniadanie smaczne, miejsc parkingowych na przeciw wejscia do hotelu pod dostatkiem. Po 22 drzwi wejsciowe sa zamykane i trzeba dzwonic ale to nie problem, obsluga szybko przychodzi. Fajne miejsce blisko natury, jezioro i cisza.

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, HDsailor