Zrecenzowano: 22 sierpnia 2016

Trafiliśmy do hotelu w dobrą pogodę więc sam pobyt by bardzo udany. Hotel jest polozony przy samej plazy, kąpielisko strzeżone, animacje się zdarzają dla dzieci, boisko do plażówej piłki. Pokój w hoetlu wygodny z balkonem, łóżko małżenskie oraz rozkładana sofa dla dzieci, sprzątane codziennie. Sniadania smaczne, spory wybór artykułów śniadaniowych. Ładny widok z restauracji na jezioro, smaczne dania. Do miasteczka prowadzi ścieżka spacerowo rowerowa, ok 15 minut spaceru. Idealny wypoczynek z dala od hałasu ulicy, w sobotę słychać jednak dyskotekę z miasta- niesie sie dzwięk po jeziorze. Nie mniej nam to w relaksie nie przeszkodziło, chętnie tam kiedyś jeszcze wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokojów: spokojny hotel nad jeziorem
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Mar G
Zrecenzowano: 28 października 2015 z urządzeń przenośnych

Wizyta przypadkowa w trakcie podrozy. Byly miejsca wiec zostalem. Przyjazna pani na recepcji, do 22 czynny bar z posilkami, super żurek. Po 22 bar nadal czynny z drinkami napojami etc. W budynku brak windy oraz sa nietypowo waskie korytarze i schody. Pokoj maly , jest biurko, szafa, lozko i 50 cm dookola wolnej przestrzeni. Lazienka w starym stylu ale schludnie i czysto, w pokoju niestety lataly mole. Miejsce z tych ktore jest swietne w cieplejsza pore roku. Widok na jezioro swietna sprawa. Sniadanie smaczne, miejsc parkingowych na przeciw wejscia do hotelu pod dostatkiem. Po 22 drzwi wejsciowe sa zamykane i trzeba dzwonic ale to nie problem, obsluga szybko przychodzi. Fajne miejsce blisko natury, jezioro i cisza.

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, HDsailor
Zrecenzowano: 6 października 2015

Ciężko powiedzieć cokolwiek o tym hotelu - stanardowy 3gwiazdkowy bez żadnych udziwnień. Przekonuje jednak piękny las dookoła i pokoje z widokiem na jezioro. Jest przepięknie! Dodatkowo zaskakuje kuchnia. Domowy sos do sałatki, delikatny kurczak i śniadanie chyba od lokalnych dostawców. Aż chce się wracać! :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój z widokiem na jezioro! :)
  • Data pobytu: październik 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Wiera K
Zrecenzowano: 2 września 2015

Pięknie położony 3* hotel nad Jeziorem Sępoleńskim, pięknie usytuowany w lesie, dosłownie kilkanaście metrów do plaży, obok wypożyczalnia sprzętu wodnego, super miejsce do spacerowania wzdłuż jeziora tzw. Promenadą. Miła obsługa, rewelacyjne warunki. Polecam ;-))

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Krzysztof W
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2015

Hotel Jan znam od bardzo dawna.Już w dzieciństwie miałam okazje przebywać w tym miejscu i nad jeziorem.W "Janie" byliśmy z okazji wesela,bawiliśmy się wyśmienicie,jedzenie jak i obsługa była rewelacyjna.Pokoje hotelowe na poziomie,ceny dostępne a i samo usytuowanie hotelu piękne nad samym jeziorem i dużą plażą.Z daleka od miejskiego szumu w lesie,cisza,spokój.Polecam to miejsce dla całej rodziny jak i na różne okoliczności :)

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Julita F