“Wspaniali ludzie ! Pyszna grecka kuchnia ! Wspaniałe miejsce!”
Michael and Margaret — recenzja

Michael and Margaret
Nr 1 wśród 18 Restauracje (Leonidio)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

Poznalismy Tawernę Michael i Margaret w 2018 roku i oczywiście, będąc w Leonidion Plaka w lipcu 2019, tu było nasze ulubione miejsce wieczornych spotkań z pyszną grecka kuchnią. Ta tawerna jest niesamowita. Pierwsze, to wspaniały personel z Margerit na czele, tworzący świetny, swobodny klimat tawerny. Byliśmy tym zauroczeni. Dwa to wspaniałe greckie jedzenie. Trzy, to piękne widoki z tarasu na zatokę, port i góry w tle. Polecamy to wyjatkowe miejsce oraz pozdrawiamy serdecznie Margaret oraz cały personel z tawerny i przyległego sklepu. Jesteście wspaniali. Powodzenia

Dziękujemy, szumaker

Zrecenzowano 25 października 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, z widokiem na zatokę, wspaniała obsługa i pyszne jedzenie. A na odchodne torba owoców z własnego ogrodu :-)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Gabriela B
Zrecenzowano 17 lipca 2018

Mniam: dorada, kalmary, musaka, wspaniała atmosfera, gościnność. Nasze ukochane miejsce. Wspaniały widok na port, dzieci pokochały Margharitę. Na "do widzenia" mini lody i reklamówka warzyw z ogrodu. Tęsknimy!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Gabi Z
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Przemiła właścicielka. Na odchodne dostaliśmy wodę i siatkę pomarańczy. Polecamy.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, micha_t697
Zrecenzowano 29 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ale nie tylko. Z dań koniecznie trzeba zamówić doradę z grilla-jak się dowiedzieliśmy ryba została złowiona przez wuja właścicielki. To miejsce jest dla wielbicieli swojskich klimatów i dobrego jedzenia. Jedno ostrzeżenie należy sie w sprawie baraniny, bo to naprawdę baranina i jak ktoś nie przepada za specyficznym zapachem to niech weźmie raczej musake.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, 170rafa_k

Michael and Margaret — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poulithra, Arkadia Region
Leonidio, Arkadia Region

Byłeś(-aś) w Michael and Margaret? Podziel się wrażeniami!