Gundogdu
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel byłby niezły gdyby nie nastawienie na gości z kolczykami w uchu i tatuażem czyli pszasnych Niemców. Słucham muzyki na żywo i takiej masakry nie słyszałam od 10 lat. Od tylu jeżdżę do Turcji. Hotel chwali się muzyką na żywo ale uwierzcie mi tego nie c się słuchać. Mam porównanie z Aquasis de Luxe. Widocznie Niemiec na nie potrzebuje kultury.

1  Dziękujemy, Catharina S
Zrecenzowano: 15 maja 2019

Właśnie odpoczywam .Kulturalna recepcja,bardzo przyjacielscy pracownicy obsługi łącznie z kelnerami,barmanami,animatorami.Bardzo czysto,hotel po remoncie w ubiegłym roku w październiku.Pełne obłożenie a nie widać tłoku.Z leźakami nie ma problemu,i przy basenie i na plaży.Polaków kwaterują do do bloku nr 5 ale można poprosić o pokoje w bloku nr 3. Świetne są pokoje nr 3215 i 3214 .to są pokoje od strony recepcji. Dla rodzin z dziećmi można śmiało wybrać pokoje od strony południowo zachodniej. Jest basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, świat dzieci ze ßcianka wspinaczkową np. Wydzielony od części dla dorosłej. Czysta woda w basenie.Pysze jedzenie.ok 100 m od hotelu duźy bazar .naprawdę udane wczasy. Brawo dla hotelu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, alina k
Zrecenzowano: 15 maja 2019

To był nasz drugi pobyt w tym hotelu (i nie ostatni w tym roku), wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie. Świetna obsługa, znakomite jedzenie i perfekcyjna czystość. Szkoda tylko, że aquapark jest otwarty bardzo krótko ( tylko 2 godziny) - powinno się to zmienić. Wielkie zaangażowanie zespołu animatorów, którzy cały dzień organizują zajęcia sportowe. W szczególności ogromne podziękowania dla Ismaila - najlepszego organizatora siatkówki plażowej pod słońcem :). Zawsze uśmiechnięty, pełen energii i życzliwości.

This was our second stay in this hotel (and not the last one this year), everything as always at the highest level. Great service, great food and perfect cleanliness. It is a pity that the aquapark is open very briefly (only 2 hours) - this should change. Great commitment of the entertainment team who organize sports activities throughout the day. In particular, a huge thank you to Ismail - the best organizer of beach volleyball under the sun :). He is always smiling, full of energy and kindness.

Wskazówka dotycząca pokoi: warto zainwestować w pokoje z widokiem na morze, te bez są za to cichsze, bo nie wychodzą na basen.
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, rafa_p667
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Spędziłem w lipcu z żoną i z dwójką dzieci (11 i 9) 12 dni w tym hotelu.
Pierwsze wrażenie: wspaniały, piękny hotel, przy plaży. Jedzenie wow - pełen przepych. Szybko jednak okazało się, że jedzenie zupełnie nam nie odpowiada, wszystko przyprawiane na słodko, nawet drumstiki i ziemniaki... Alkohol markowy, bardzo dobre drinki, pokój czysty, sprzątany codziennie, liczne bary, łącznie z barem przy plaży, gdzie można było zjeść coś "normalnego" dla Europejczyka. Polecam warzywa smażone na tarasie w trakcie kolacji oraz mini pizze. Bardzo smaczne owoce. 100m od hotelu ogromny bazar. Nie polecam wyjść w ciągu dnia bo handlarze nie dawali spokoju z namawianiem na zakupy. Wieczorem mnóstwo turystów więc nachalność rozkłada się na więcej osób :) Super zjeżdżalnie dla dzieci i nie tylko. Hotel polecam, jednak jak w tytule... bo czasem był wstyd patrzeć na rodaków...

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, artur b
Zrecenzowano: 27 grudnia 2018

Hotel wspaniały. Trochę widać, że Polacy są inaczej traktowani niż np. goście z Niemiec. Chcąc wykupić pokój po wymeldowaniu w celu oczekiwania na wylot bo byliśmy z córką i 10-cio miesięcznym dzieckiem stanowiło to wielki problem. Dopiero po interwencji Pani animatorki z Polski otrzymaliśmy ten pokój. Co dla klientów z Niemiec nie stanowi żadnego problemu. Bar przy basenie powinien przejść remont, tak samo pokoje.
Jedzenie wspaniałe, kucharz - mistrzostwo świata. Bardzo bogaty wybór- codziennie, kolacje rewelacyjne. Na basenach zawsze wolne leżaki i parasole. teren perfekcyjnie sprzątany i zadbany. do morza fajne zejście, plaża czysta, piaszczysta.
Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane zarówno w pokojach i na basen.
Dodatkowo dobrze przygotowany teren przy basenie dla dzieci, zadaszony, ewentualnie gdyby była zamiast posadzki-bo śliska- sztuczna trawa- dla dzieci.
Polecam.... może wrócimy tam za rok.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, justynak465