Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Byliśmy z chłopakiem w hotelu przez tydzień i mamy
raczej mieszane uczucia. Z pewnością dużym atutem hotelu jest basen - przestronny, niezatłoczony. Można popływać, uciec od chlapiących dzieci. Dzieci mają do dyspozycji brodzik i 4 zjeżdżalnie. Gorzej wyglada sytuacja przy basenie, znalezienie leżaków z parasolem graniczy z cudem. Wszystko pozajmowane od wczesnej godziny. Ciekawe są animacje przy basenie, bardzo urozmaicone, były np zajęcia ze skakania na butach ze sprężynami. Czasem jednak trochę irytujące wyciąganie do zabawy na sile przez animatorów. Plaża jest piaszczysta, ładna, leżaków z parasolami dużo - tu akurat nie ma problemu. Bus kursował często. Pokój mieliśmy standardowy i był naprawdę bardzo ładny. Można nazwać go apartamentem z wygodnym dwuosobowym łóżkiem z salonem i dwoma kanapami, dużą szafą i łazienka. Codziennie był dopełniany minibar i sprzątany pokój. Dużym minusem hotelu jest zapach w łazience i przy basenie. Hotel ma niewątpliwie problem z kanalizacją. Siedząc wieczorem przy drinku unikaliśmy stolików przy kratkach, bo zapach był odrażający. Kolejny minus hotelu to jedzenie. Zero owoców morza, bardzo mało punktów gdzie przygotowywano jedzenie na świeżo. Jedzenie przechowywane w pojemnikach podtrzymujących ciepło smakowało jak ze stołówki. Panierka się zmiękczała, wszystko smakowało podobnie. Jedynie w sobotę było dużo ciekawego jedzenia: turecki kebab, jagnięcina, tradycyjne chlebki itp. W środę Burger fest - pyszne różowe i czarne burgery, duży plus. Obiad, lody i przekąski na basenie tylko w wyznaczonych godzinach. Długie przerwy kiedy wgl nie bylo jedzenia i jak się przegapiło trzeba było czekać głodnym na kolacje. Porównując do innych tureckich hoteli - słabo. Wino masakra, bardzo cierpkie i powodowało zgagę. Drinki wgl nie miały procentów. Na plazy brak wódki i whisky, tylko piwo i wino. Za wyminę ręczników plażowych trzeba płacić. Na plus obsługa -miła i kulturalna. Wieczorne show ciekawe.

1  Dziękujemy, Roxxifm
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Wybraliśmy ten hotel zachęceni tutejszymi recenzjami. No i niestety ale z większością się muszę nie zgodzić.
Najpierw może zalety: bliskość lotniska, duże przestronne lobby, pokoje fajne i przestronne (miałam rodzinny), sprzątane codziennie, fajne baseny i zjeżdżalnie, internet był tez na basenie ( w szczycie przedkolacyjnym w pokoju nie działał). Animacje na basenie są ok (szału nie ma). Za to animacje wieczorne najlepsze jakie widziałam. Dużo spektakli tanecznych - dla mnie za to największy plus.
Minusy- brak wiatraka w kibelku, jak to ładnie ktoś opisał brak bariery akustycznej, śmierdzi kanalizacja - nawet sprzataczki zamykają odpływ w umywalce, obsługa hotelu po angielsku nie rozmawia, formuła all inclusive dot. tylko jedzenia bo drinki akurat te nam znane i lubiane są za dodatkowa opłata (chyba 5€). Nie jest to fajne bo nie na tym ta formuła all polega. Przy wejściu na wieczorne animacje wystawiają popcorn i watę cukrowa-oczywiście dodatkowo płatne. Wymiana ręczników płatna (0,5€ za ręcznik). Lody są przez godzinę popołudniu - na gałki .. jednak zdarzało się ze lodówki w których leżały były odłączone od prądu i były rozpuszczone. Jeden barman przy pool bar- wieczorami niefajne. Ale to co najgorsze to jedzenie. Nie wiem skąd te zachwyty. Śniadania z reszta jak wszędzie są codziennie takie same. Omlet na życzenie jest ale tylko do 10. Potem na późnym śniadaniu pan znika. Późne śniadanie polega na wyjadaniu tego co zostało. Obiad - biedny.. wybór mały .. kolacja ..niby temat codziennie inny - grill ( to było najlepsze), włoski (makaron z parmezanu), sushi (och nieeee!!).. ryby, mięsa, sałatki - są .. ale to nie jest ten szał którego się można było po opiniach tutejszych spodziewać. Przeciętnie.
Mam wrażenie ze hotel się jeszcze uczy bycia naj naj. Infrastruktura naprawdę bardzo fajna. Ale organizacyjnie -formuła prawie all inclusive i kulinarnie sporo do poprawy!

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy:
Czysto
Miła obsługa
Bardzo dobrze zorganizowany dojazd do plaży byś co chwila (odległość ok 800m)
W miarę smaczne jedzenie (choć głównie jadłam pizze i frytki)
Plaża czysta i duza

Minusy:
*Winda - korzystają z niej pracownicy jest jedną a wjazd na 4pietro z dzieckiem to jakaś porażka (jeździ do - 2 pietra)
*All inclusive - tragiczne godziny śniadanie ok, następnie jak ktoś jedzie na plażę jest tylko jedzenie do 14:30 a dalej nic więc trzeba szybko biec do hotelu w którym kebab frytki i hamburgery jest do 16, a następnie jest się glodnym bo do 19nie ma zupełnie nic. O 19oczywiscie tłumy na stołówce (nic dziwnego), lody tylko przez godzinę od 15-16...wykalkulowac z dzieckiem czas jedzenia porażka trzeba jeść na zapas. Rozmawiałam z Polka która była w Crown serenity obok i mówiła że nie mają przerw w jedzeniu więc chyba tylko tutaj taka bieda
#drinki 4 na krzyż darmowe reszta 4€
# na plaży nie ma żadnego drinka tylko okropne piwo i okropne wino
*okolica nie ma tu zupełnie nic tylko morze i stado hoteli oraz bazary.

Ogólnie NIE POLECAM.

Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Pobyt w okresie 10.06.19-19.06.19. Drugi raz w Terrace Elite.Powrót po nieudanych ubiegłorocznych wakacjach do sprawdzonego miejsca. Plusy:
- pokoj (duży), szerokie łóżka, łazienka podzielona na trzy strefy(osobno umywalka, osobno wc, osobno prysznic,codzienne sprzątanie, codzienna wymiana ręczników, codziennie uzupełniany barek w napoje typu woda gazowana i niegazowana, soki owocowe i Fanta, Cola, klima bez zarzutu;
-posiłki- obłędne, śniadania szeroki wybór- omlety smażone na życzenie,jajka sadzone, możliwość zrobienia tostów, jogurty,morwa, figi, morele bezsiarkowe, świeże owoce, ciepłe bułeczki nadziewane oliwkami, wędlinami, twarogiem, naleśniki, pancake; lunch- smażone ryby wszelkiego rodzaju-makrela,tuńczyk itp.makaron,frytki,wołowina, kurczak, kaczka, surówki do skomponowania i gotowe, dressingi,zupy kremy, pizza i pide- Turcy są mistrzami świata w przygotowywani dań z ciasta drożdżowego, lunch na plaży- kebab, surówki, burgery, kolacje- bosz... niebo w gębie- jagnięcina, baranina, wołowina na różne sposoby. Generalnie jedzenie jest ogromnym atutem tego hotelu, warto wracać chociażby dlatego.
W tygodniu tematyczne kolacje, włoska, meksykańska, azjatycka. Turecka kolacja w sobotę- obłędna- polecam grillowany adana kebap z baraniny- niezapomniane wrażenie, jagnię pieczone na ruszcie.
w godz. 15-16 lody, gofry. Na basenie burgery, tortille.
Plaża- dlatego warto przyjeżdżać w okolice Side-piaszczyste plaże, piaszczyste wejście do morza-bardzo płytko. Do plaży dojeżdża bus hotelowy,nie trzeba długo czekać, pojedzie nawet z jedną osobą w środku.
Obsługa- kelnerzy, obsługa na plaży, boy hotelowy sprzątaczka- wszystko na wysokim poziomie.
Animacje- nie oceniam -bo nie lubię.
Naprawdę za tę cenę otrzymacie Państwo bardzo udane wakacje w tym hotelu.
Minusy- jeszcze nie znalazłam

1  Dziękujemy, magda ż
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy:
Czystość na terenie całości kompleksu hotelowego.
Super baseny i zjeżdżalnie.
Bardzo dobre jedzenie.
Brak tłoku nawet w hotelowych godzinach szczytu.
Minusy:
Zapach kanalizacji często odczuwalny na terenie hotelu, zarówno w pokojach jak i na zewnątrz obiektu.
Brud i smród na terenie miejsca do wydawania posiłków przy hotelowej plazy.
Niekorzystne rozwiązanie dotyczące wyposażenia pokojowych ubikacji w szklane drzwi o wysokości mniejszej niż pomieszczenie co przekładało sie na przenoszenie zapachów toaletowych do wnętrza pokoju.
Obsługa i animacje w dużej mierze nastawione na język niemiecki.

1  Dziękujemy, KonradKonradKonrad