“Pysznie!!!warto”
Portego — recenzja

Portego
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Mochos)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Trafiliśmy zupełnie przypadkowo do średnio ciekawej miejscowości z rynkiem otoczonym kilkoma knajpkami. Od razu wypatrzył nas właściciel i trochę nachalnie namówił na kilka dań. I....najlepsza kolacja na Krecie. Koniecznie spróbujcie przystawek, potem grillowane warzywa, mięsa. Suflet czekoladowy i własne lody....właściciel częstuje gratis owocami i pyszną nalewką...bardzo polecam. Moje dzieciaki też zachwycone.

Dziękujemy, Ha I

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jeśli chcecie poczuć prawdziwy grecki klimat koniecznie przyjedzcie do tego miejsca. Przemiła obsługa i fantastyczna grecka kuchnia! Na prawdę polecam! ❤️

1  Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 14 maja 2019

Dzień był wietrzny i trochę zimno więc usiedliśmy w środku. Ponieważ restauracja ma duże otwarte drzwi balkonowe nie wiele to zmieniło. Przesiednilismy się do rogu restauracji chyba na jakiś ich kącik roboczy. Kelner który był właścicielem szybko usunął graty które tam leżały i zaproponował swoja kurtkę. Potem zamknął jedno skrzydło i mogliśmy w komfortowych warunkach zamawiać jedzenie które było bardzo dobre. Obowiązkowe pozycje to ich "gołąbki" w liściach winogron oraz konfitura/dżem z papryki.

Dziękujemy, Artur T
Zrecenzowano 13 września 2018

Przyjemna atmosfera. Przemiły właściciel. Jedzenie świetne. Przepyszna cukinia frytowana, ser sagnaki ,mięsa. Ślimaki bouboristi najlepsze, jakie jadłam na Krecie.
Wszystko palce lizać!
A na koniec przepyszna nalewka :))))

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, e m
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacja!!! Świetne jedzenie, bardzo bardzo miła obsługa, prawdziwe greckie specjały ....
Warto przyjechać

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, MajaK1224

Portego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mochos, Heraklion Prefecture
Krasi, Heraklion Prefecture

Hersonissos, Heraklion Prefecture
Malia, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Portego? Podziel się wrażeniami!