“Super!”
Lithos Taverna — recenzja

Lithos Taverna
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Mochos)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Super jedzenie, obsługa jeszcze milsza!
Na powitanie otrzymaliśmy domowy chlebek oraz swojskie oliwki, bardzo miły gest ze strony obsługi
Jedzenie pycha! Ogromne porcje, dobrze doprawione mięsko. Tzatziki cudo
Polecam serdecznie każdemu kto będzie w pobliżu

Dziękujemy, olkagrck

Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa na początek degustacja oliwy z własnych zbiorów. Zamówiliśmy tradycyjne dania z których jestesmy bardzo zadowoleni. Lokalny biznes ojca i ich dzieci

Dziękujemy, Krystian S
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja. Przejezdzalismy przez góry baggy mówię do żony chodź na piwko. Uśiedliśmy zamawiamy A tam dziś dobry część super że jesteście. Mówimy jesteśmy najedzeni właściciel nic nie szkodzi poczestuje was moja oliwą z chlebkiem. Moment przynieśli oliwki ciepły kukurydziany chlebek oliwę. Właściciel przygotował nam oliwę doprawił i opowiadał. Poczęstunek oczywiście gratis. Wiedział że jesteśmy najedzeni i nie zarobi na nas A i tak poczęstował. Nie wyobrażam sobie takiej historii w Polsce. Był tak przemiły i komunikatywny że za dwa dni wróciliśmy już na jedzenie. Jedzenie wyśmienite duże porcje. Jarzyny dojrzałe nie jak w hotelu. Po jedzeniu mówię że przejedlismy się on ok naprawie to i kazał przynieś ok 200 ml rakiji. Facet przemiły. Rakije dał gratis. Wyobrażacie sobie w restauracji setkę na koniec od firmy!!. I wcale nie pisze dobrze do dał pierwszym razem gratis pieczywo drugim rakije. Chodzi mi o całokształt. Zdjęcia z 2 wizyt.

Dziękujemy, Karolsc
Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepsze jedzenie na Krecie, rodzinna atmosfera i bardzo uczciwe ceny ;-) Do tego restauracja prowadzona jest przez ludzi, dla których uczciwość jest najważniejsza. Zawsze i wszędzie będę polecał wizytę w Restauracji Lithos w Mochos. Sam też na pewno jeszcze nie raz tam wrócę :-D Dziękuję i pozdrawiam!

Dziękujemy, Ba R
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niesamowite miejsce, polecam każdemu
Właściciel sam przyrządza potrawy, które są pyszne. Sama restauracja w prawdziwie greckim stylu

Dziękujemy, ArturG596

Lithos Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mochos, Heraklion Prefecture
Krasi, Heraklion Prefecture

Malia, Heraklion Prefecture
Hersonissos, Heraklion Prefecture

Agia Pelagia, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Lithos Taverna? Podziel się wrażeniami!