“SSUUPPEERR”
Lithos Taverna — recenzja

Lithos Taverna
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Mochos)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja. Przejezdzalismy przez góry baggy mówię do żony chodź na piwko. Uśiedliśmy zamawiamy A tam dziś dobry część super że jesteście. Mówimy jesteśmy najedzeni właściciel nic nie szkodzi poczestuje was moja oliwą z chlebkiem. Moment przynieśli oliwki ciepły kukurydziany chlebek oliwę. Właściciel przygotował nam oliwę doprawił i opowiadał. Poczęstunek oczywiście gratis. Wiedział że jesteśmy najedzeni i nie zarobi na nas A i tak poczęstował. Nie wyobrażam sobie takiej historii w Polsce. Był tak przemiły i komunikatywny że za dwa dni wróciliśmy już na jedzenie. Jedzenie wyśmienite duże porcje. Jarzyny dojrzałe nie jak w hotelu. Po jedzeniu mówię że przejedlismy się on ok naprawie to i kazał przynieś ok 200 ml rakiji. Facet przemiły. Rakije dał gratis. Wyobrażacie sobie w restauracji setkę na koniec od firmy!!. I wcale nie pisze dobrze do dał pierwszym razem gratis pieczywo drugim rakije. Chodzi mi o całokształt. Zdjęcia z 2 wizyt.

Dziękujemy, Karolsc

Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepsze jedzenie na Krecie, rodzinna atmosfera i bardzo uczciwe ceny ;-) Do tego restauracja prowadzona jest przez ludzi, dla których uczciwość jest najważniejsza. Zawsze i wszędzie będę polecał wizytę w Restauracji Lithos w Mochos. Sam też na pewno jeszcze nie raz tam wrócę :-D Dziękuję i pozdrawiam!

Dziękujemy, Ba R
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niesamowite miejsce, polecam każdemu
Właściciel sam przyrządza potrawy, które są pyszne. Sama restauracja w prawdziwie greckim stylu

Dziękujemy, ArturG596
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właściciel pasjonat. Opowiada o swojej kuchni z duża energia i szacunkiem do klienta. Niko, jest świetnym gospodarzem. Jedzenie niesamowicie smaczne. Produkty warzywne z własnej hodowli. Przepyszna oliwa z oliwek, produkowana przez właściciela restauracji. Jadałem w wielu restauracjach, ale nigdzie nie spotkałem się z tak fenomenalna obsługa klienta. Bardzo polecam, każdemu kto chce sprobowac wysokiej jakości kuchni Greckiej!

Dziękujemy, 396micha_i
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po pieszej wędrówce do Mochos trafiliśmy na przyjaznego właściciela tawerny, który barwnie opowiadał o miejscu. Po degustacji wspaniałej oliwy zamówiliśmy nasze dania. Porcje były wielkie. Musaka idealna, gorąca, prosto z pieca, podana w kamionkowym naczyniu, na drewnianej desce z ziemniaczanymi talarkami. Smakowała wybornie. Baranina to miękkie, aromatyczne mięso, świetnie doprawione. Sałatka grecka świeża i smaczna.
Atmosfera, nastrój i wspaniały właściciel sprawiają, że było to najbardziej urokliwe z odwiedzonych miejsc. Bardzo dobra obsługa. Wspaniałe doświadczenie.

Dziękujemy, kasiakatastrofa

Lithos Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mochos, Heraklion Prefecture
Krasi, Heraklion Prefecture

Malia, Heraklion Prefecture
Hersonissos, Heraklion Prefecture

Agia Pelagia, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Lithos Taverna? Podziel się wrażeniami!