“Doskonały obiad w Mochos”
Lithos Taverna — recenzja

Lithos Taverna
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Mochos)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Najlepsze jedzenie na Krecie, rodzinna atmosfera i bardzo uczciwe ceny ;-) Do tego restauracja prowadzona jest przez ludzi, dla których uczciwość jest najważniejsza. Zawsze i wszędzie będę polecał wizytę w Restauracji Lithos w Mochos. Sam też na pewno jeszcze nie raz tam wrócę :-D Dziękuję i pozdrawiam!

Dziękujemy, Ba R

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niesamowite miejsce, polecam każdemu
Właściciel sam przyrządza potrawy, które są pyszne. Sama restauracja w prawdziwie greckim stylu

Dziękujemy, ArturG596
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właściciel pasjonat. Opowiada o swojej kuchni z duża energia i szacunkiem do klienta. Niko, jest świetnym gospodarzem. Jedzenie niesamowicie smaczne. Produkty warzywne z własnej hodowli. Przepyszna oliwa z oliwek, produkowana przez właściciela restauracji. Jadałem w wielu restauracjach, ale nigdzie nie spotkałem się z tak fenomenalna obsługa klienta. Bardzo polecam, każdemu kto chce sprobowac wysokiej jakości kuchni Greckiej!

Dziękujemy, 396micha_i
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po pieszej wędrówce do Mochos trafiliśmy na przyjaznego właściciela tawerny, który barwnie opowiadał o miejscu. Po degustacji wspaniałej oliwy zamówiliśmy nasze dania. Porcje były wielkie. Musaka idealna, gorąca, prosto z pieca, podana w kamionkowym naczyniu, na drewnianej desce z ziemniaczanymi talarkami. Smakowała wybornie. Baranina to miękkie, aromatyczne mięso, świetnie doprawione. Sałatka grecka świeża i smaczna.
Atmosfera, nastrój i wspaniały właściciel sprawiają, że było to najbardziej urokliwe z odwiedzonych miejsc. Bardzo dobra obsługa. Wspaniałe doświadczenie.

Dziękujemy, kasiakatastrofa
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka z polecenia rezydenta. Pysze regionalne jedzenie i przemiła rodzinna atmosfera. Po posiłku dostaliśmy rabat na zakupy w lokalnym sklepiku.

Dziękujemy, 498kasiag

Lithos Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mochos, Heraklion Prefecture
Krasi, Heraklion Prefecture

Malia, Heraklion Prefecture
Hersonissos, Heraklion Prefecture

Agia Pelagia, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Lithos Taverna? Podziel się wrażeniami!