Super doświadczenie

Odwiedziliśmy park wynajętym samochodem, nie chcieliśmy korzystać z ofert biura ze względu na małe... Przeczytaj więcej

Agnieszka Anna T
Zwiedzanie wyspy

Zwiedzanie jest z autobusu. Podobno z prawej strony są najlepsze widoki. Po za tym są pokazy co... Przeczytaj więcej

10nafets
Lanzarote, Hiszpania
Przeczytaj wszystkie recenzje (17 742)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto zobaczyć ten wspaniały park narodowy. Można się dużo dowiedzieć z ciekawych eksperymentów, zjeść kurczaka grilowanego na kraterze wulkanu, oraz kupić pamiątki.

Dziękujemy, podrozetravel
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Must see. Nie ma zwiedzenia Lanzy bez odwiedzenia Timanfaya. Bilet łączony jest bardzo korzystny. Podróż autokarem fajna polecam siedzieć po prawej stronie autokaru więcej atrakcji po tej stronie. Nie ma audio po polsku . Na szczycie pokazy z ogniem . Mega mega

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, karinak431
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Nie pozna się Lanzarote bez spędzenia paru godzin w parku. Koniecznie trzeba przyjechać rano, później gigantyczne kolejki. Pokaz temperatury pod powierzchnią robi wrażenie na najmłodszych. Dla mnie wartością były krajobrazy, przejazd po wulkanicznym krajobrazie.

Dziękujemy, 2019i20
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt na mapie do zwiedzania Lanzarote. Nigdzie nie zobaczy się takich krajobrazów jak tutaj. Coś niesamowitego i jednocześnie pięknego

Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

jest wiele ciekawszych miejsc na wyspie. No i ta kolejka by wjechać na teren parku narodowego
Robi wrażenie "grill" czyli miejsce zgdzie z wnętrza ziemi dalej wydobywa się diabelskie ciepełko...

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, selectlashes