“Super smacznie!”
Šanpjer — recenzja

Šanpjer
Nr 2 wśród 28 Restauracje (Rab Town)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Do restauracji weszliśmy ok 18:30. Idealnie, gdyż mimo iż to wrzesień po 20 minutach nie było wolnych miejsc a ludzie czekali na zewnątrz. Zamówiliśmy grillowane kalmary z blitvą i spaghetti z krewetkami. Dania podano szybko, po kilku minutach. Kalmary idealnie upieczone, miękkie i bez posmaku spalenizny. Dużo czosnku i oliwy. Makaron z krewetkami przepyszny, w sosie czuć było, że są to prawdziwe, świeże owoce morza. Ceny nieco wyższe niż średnia w okolicy. Kalmary ok 90 kuna? (Może 85 a może 100, nie pamiętam już), makaron 100. Warte ceny! Miła i szybka obsługa polecam!

Dziękujemy, Skrzychu

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja bardzo udana. Jedzenie wygląda i smakuje bardzo dobrze. Proponuję ryby i owoce morza, widać że z tego słynie to miejsce. Poza restauracją właściciele prowadzą sklep rybny, więc naturalnym wyborem były w naszym przypadku skampi. Makaron idealny, krewetki świetne. Obsługa bardzo miła i sprawna. Nie daję oceny maksymalnej z dwóch powodów:
1/ trzeba czekać na ulicy na wolny stolik( choć to możemy uznać za wyznacznik popularności tego miejsca) ale generalnie restauracja jest niewielka, i stąd osoby które spożywają kolację są obserwowane z niecierpliwością przez oczekujących na miejsce.
2/ w karcie tylko 2 desery z czego jeden to nieśmiertelne na każdym kroku naleśniki.

Polecam miejsce ze względu na jakość dań, przy takiej ilości gości dali radę wyserwowac smaczną kolację.

Dziękujemy, Aniuteq
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i spore porcje, jednak przez popularność lokalu sporo musieliśmy czekać na wolny stolik. Obsługa była bardzo miła i profesjonalna. Ceny jak na deptak w Rab przyzwoite.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 462bahah
Zrecenzowano 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyzwoite jedzenie w przyzwoitej cenie. Prženje lignje i lignje na žaru. Piąta kropeczka za to, że była otwarta między 14.00 a 17.00, gdy większość "poważnych" restauracji jest zamknięta.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, wojciechw289
Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam rybę na grilu. Smaczna i świeża. Miła obsługa. Do ryby wybraliśmy frytki zamiast ziemniaków.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Donata K

Šanpjer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rab, Zatoka Kvarner

Byłeś(-aś) w Šanpjer? Podziel się wrażeniami!