Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Położenie hotelu jest w porządku. W zależności od lokalizacji pokoju można spodziewać się odgłosów ulicy. Teren hotelu jest przeciętny, ani ładny ani słaby. W okolicach plaży jest zdecydowanie ładniej, niż przy basenach i hotelowym lobby. Teren bezpośrednio przyległy do hotelu jest zaniedbany. Plusem jest brak tłoku, mimo wysokiego sezonu.
Pokoje są właściwej wielkości, standardowo wyposażone, czyste. W pokojach nie ma serwisu kawowego, suszarki!, w mini barze nie ma w standardzie wody (nie ma w nim w ogóle nic). Materac w łóżku jest koszmarem
Obsługa jest miła, nie narzuca się.
Kaucyjna za plażowe ręczniki wynosi 10 euro.
Wifi jest, ale w praktyce go nie ma (zapewne z uwagi na zbyt dużą liczbę użytkowników).
Nie zdarzyło mi się być w hotelu, który w tak mało subtelny sposób dzieli klientów na premium i pozostałych. Na plaży pierwsze 2 czy 3 rzędy od morza to przypisane do pokojów o podwyższonym standardzie plażowe domki. Dla pozostałych gości są leżaki z parasolami za ów domkami (bez dramatu, ale zaskakujące rozwiązanie).
Jedzenie okej. Jak to w opcji all inclusive- lepiej wyglada niż smakuje
Napoje serwowane są w plastikach (w tonach plastiku!, nawet rurki są zapakowane w osobne plastikowe torebki ‍♀️). Przy plaży jest także komercyjny bar, gdzie można wypić coś ze szkła.
Zejście do morza bardzo, bardzo, bardzo łagodne

1  Dziękujemy, joannaa697
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały hotel, czysty, przestronny, gustownie urządzony. Dwa, duże basenu, darmowe łóżka i parasole. Pokoje wygodne, sprzątane każdego dnia. Łazienki ładne i czyste. Jedzenie przepyszne, mnóstwo warzyw i owoców. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kuchnia grecka - królują ryby, owoce morza i grillowane mięsa. Obsługa przemiła, pomocna i w pełni profesjonalna. Szczerze polecam. Korzystaliśmy z opcji all inclusive, ale możliwa jest opcja tzw. half board.

Dziękujemy, wituchenowskaja
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

Wspaniały hotel do odpoczynku. Zabudowa jedno lub dwukondygnacyjna, rozległy teren więc luz i brak tłoku. Plaża piaszczysta, prywatna przy hotelu, leżaki i parasole w cenie dostępne o każdej porze. I co ważne - leżąc na plaży z zamkniętymi oczami słychać szum morza a nie "łubu dubu" z głośników. Do tego możliwość spacerów piaszczystym brzegiem morza np. do urokliwej miejscowości Skala Prinou. Niezadowoleni będą tylko ci, którzy szukają hałasu i nocnych rozrywek.

Wskazówka dotycząca pokoi: Są pokoje i suity różnej kategorii np. z własnymi basenami. wg. mnie optimum to junior suite z dużym balkonem.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, piotrpO4309LV
Zrecenzowano: 20 września 2017

Wybraliśmy ten hotel kierując się opiniami i muszę powiedzieć, że nie zawiedliśmy się. Hotel usytuowany blisko portu. Duże, ładne i przestronne lobby. Sprawny check-in. W hotelu różne standardy pokoi, my wybraliśmy standard. Pokój ok 22 m2, urządzony podstawowo. Czysty i codziennie sprzątany. Na plus, cicha klimatyzacja która pozwala zasnąć. Na terenie hotelu 2 baseny i dostęp do plaży z bezpłatnymi leżakami. Można wypożyczyć ręczniki plażowe, kaucja 10E, codziennie można je wymienić. Zarówno na plaży jak i przy basenach leżaki i parasole. Byliśmy z biurem podróży z opcją all-inclusive. Korzystaliśmy z restauracji praktycznie przez cały dzień, jedzenie smaczne i zróżnicowane. Do polecenia też restauracja z widokiem na dachu hotelu. Jedyne zastrzeżenie - strasznie słabe WiFi, a co gorsza ciężko było korzystać z własnego Internetu mobilnego, gdyż był tu słaby zasięg sieci i często zamiast LTE był Edge. Z hotelu plażą w ok 5-10 min można dojść do pobliskiego miasteczka. W hotelu działa także mały sklepik. Jak najbardziej hotel wart polecenia i chętnie bym tam wrócił. Miłym akcentem na koniec było drobny upominek w postaci przypraw podczas wymeldowania.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, JPopiel
Zrecenzowano: 9 września 2017

Wyjechaliśmy rodziną z jednego biura podróży ( uważajcie na nich ). Hotel miał być na poziomie 4+ a jest na poziomie 3. Pokoje czyste i ciagle sprzątane. Natomiast kwestia jedzenia daje wiele do życzenia... Lunch był na plaży przy wielkim upale, gdy przyjechała dodatkowa liczba gości brakło jedzenia i talerzy... tak nie powinno być. Ludzie stali w kolejce jak w barze mlecznym. Kolacja monotonna, prawie wogóle nie było ryb, 3 rodzaje owoców co jest zdecydowanie za mało. Zdecydowanie hotel chciał przyjac gości najniższym kosztem. Nie polecam tego hotelu, jak za taką kwotę i niby standard jest wiele innych pieknych miejsc. Bardzo dużo podróżujemy i nigdy nie trafił nam się taki poziom. Nie polecam również znanego biura pozdry, który to organizuje ( jedno z wiekszych, zresztą jako jedyni organizatorzy) bowiem wraz z kierownictwem hotelu maja wielki zysk z 8 dni stało sie 6 - na stronie biura weryfikują i nie udostępniają negatywnych opini. A naprawdę chcemy ostrzec podróżnych. Standard wyjazdu : cena nie jest adekwatna do warunków.

Termin pobytu: lipiec 2017
5  Dziękujemy, Annia30