“Znakomita”
Alla Vecchia Macina — recenzja

Alla Vecchia Macina
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Pellizzano)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 16 marca 2014 z urządzeń przenośnych

Absolutnie godna polecenia! Wystrój bardzo klimatyczny obsługa rewelacyjna, klientów obsługuje właścielka która jest baaardzo uprzejma ale za razem dyskretna i nienarzucająca się. A jedzenie perfekcyjna. Byliśmy tam w 8 osób zatem zamówiliśmy praktycznie całe menu i nie było słabych punktów. Szczególnie polecam tatara... podanie bajwczne a smak..... mocne 5/5!!!!!!

Dziękujemy, Marcin_javi

Zrecenzowano 24 lutego 2017

Zrecenzowano 9 sierpnia 2016

Zrecenzowano 8 marca 2016

Zrecenzowano 24 sierpnia 2014

• Atmosfera

Alla Vecchia Macina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Alla Vecchia Macina? Podziel się wrażeniami!