Miłe zaskoczenie

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
taxibuskrakow
Kraków, Polska
Bardzo przyjemnie spędzony dzień w parku rozrywki.

Ogólna ocena pobytu w parku rozrywki to bardzo dobry z minusem. Plusy: brak kolejek do atrakcji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 lipca 2019
Adrian S

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Co mogę powiedzieć, wybrałem się z żoną i dwójka małych dzieci, chłopaki(2 i 4lata) były zachwycone, na większość atrakcji można było razem z nimi wejść,jak też większość była właśnie dla nich przeznaczona, na pierwszy rzut oka atrakcji niedużo ale cała wycieczka zajęła nam jakieś 4h.
Ludzie pisali że gastronomia leży, tego nie mogę potwierdzić, nam pizze smakowały :)
Ogólnie wizyta udana, polecam z małymi dziećmi, starsze jednak mogą mieć problem znaleźć coś dla siebie.

1  Dziękujemy, Wrx92
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spodziewałem się że będzie to obiekt rodem z PRL-u, obchodzi teraz 30 lecie istnienia :). Miło zostałem zaskoczony obsługą i ilością atrakcji dla małych dzieci. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to jakość parkingu, jedno błoto po obfitych deszczach. Pierwszy wrażenie jest bardzo zniechęcające.

2  Dziękujemy, taxibuskrakow
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólna ocena pobytu w parku rozrywki to bardzo dobry z minusem.
Plusy: brak kolejek do atrakcji; świetne przedstawienie pt. Krucabomba, mój sześcioletni syn miał niezły ubaw i mi też się bardzo podobało; pokaz iluzji równie interesujący.
Minusy: brak parkingu, jedynie miejsca postojowe na terenie bazaru, za to darmowe ; jeśli chodzi o gastronomię to poszukajcie na mapce parku interesujący Was typ jedzenia. My zamówiliśmy zaraz przy bramie wejściowej i nie było za fajnie, ani smacznie.
Jednakże ogólna ocena bardzo dobra. Nie jest to oczywiście Energylandia, ale też można miło spędzić czas, co ważne bez stania w długiej kolejce do atrakcji.

1  Dziękujemy, Adrian S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: luizazRabkolandu, Kierownik ds. PR, RabkolandOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię! :) Stworzenie parkingu z prawdziwego zdarzenia będzie dla nas jednym z priorytetów w najbliższych latach, już doszliśmy do porozumienia z władzami miasta, jeśli chodzi o prace budowlane :) Obecnie można zaparkować od strony bazaru lub od strony drugiego wejścia, przy dawnym Intermarche - tam parking jest zdecydowanie wygodniejszy!
Opinia na temat gastronomii też jest dla nas bardzo cenna :) Mamy kilka punktów, w których znajduje się wszystko, od klasycznych fast-foodów po zdrowe zupy - jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia :)

Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Dobrze się bawiliśmy przez ostatnie dwie godziny za 29 zł od osoby (specjalna oferta od 16 do 18 - brak informacji o niej na stronie internetowej). Atmosfera w parku bardzo przyjazna. Jednak dla nastolatków i dorosłych mało ciekawych atrakcji. Te, na które poszliśmy (kolejka, muzyczny ekspres) są w Rabkolandzie od ponad 10 lat :O
Bawiłam się na nich mając 10-11 lat, teraz mając 27 mogłam je pokazać mojemu 10 letniemu kuzynowi. Nie wiem czy to na plus, czy na minus. Mieszane uczucia.

2  Dziękujemy, LidiaProko

Dziękujemy za opinię! Rzeczywiście, dla nastolatków i dorosłych nie mamy aż tylu atrakcji - skupiamy się na tym, by na niewielkiej powierzchni tworzyć najlepszy park rozrywki dla DZIECI :) Stąd decyzja, że wszystkie "ekstremalne" atrakcje dla starszych zastępujemy atrakcjami dla najmłodszych, do około 9-10 roku życia.

Muzyczny Express rzeczywiście jest w naszym parku od dawna - to już "wielopokoleniowa" atrakcja. Wszak Rabkoland w tym roku obchodzi 30 urodziny! :)
W Polsce jeszcze nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni, bo dopiero niedawno branża rozrywki stała się popularna, ale na całym świecie, w kilkudziesięcioletnich parkach, są atrakcje, które dzisiejsi rodzice (a nawet dziadkowie!) znają ze swojego dzieciństwa, a teraz zabierają na nie swoje dzieci czy wnuki. Młyn na wiedeńskim Praterze ma ponad 100 lat! :) Większość niemieckich, holenderskich czy włoskich parków ma na swoim terenie znacznie starsze atrakcje... tylko trudno to poznać, bo nie pamiętamy ich z dzieciństwa :)

Wszystkie nasze atrakcje są w doskonałym stanie technicznym - dbamy o to na bieżąco z najwyższą starannością, pod względem bezpieczeństwa nie ma więc różnicy, czy karuzela ma rok, czy 15 lat. Starsze atrakcje mają po prostu inny design - wiemy, że nie wszystkim gościom przypadną one do gustu, jednak mają one ogromne rzesze fanów w każdym wieku. W tym roku zastąpiliśmy naszego "klasycznego" Crazy Clowna nowymi atrakcjami i zasypano nas wiadomościami z pytaniami, czy Clown wróci :)

PS Kolejka była kiedyś inna - ta jest z nami dopiero od 5 sezonów! :)

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Rabkoland to bardzo fajne miejsce szczególnie dla rodzin. Dzieci w kazdym wieku znajda cos dla siebie .Duzo atrakcji dla mniejszych dzieci jak i dla młodziezy.Najbardziej podobał nam sie występ iluzjonisty pana Łukasza.Ja osobiscie uwazam to za najlepsza atrakcje tego miejsca.Mnie ze smiechu bolał brzuch a ,dzieci były zachwycone.Obsługa placówki tez bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.Korzystalismy ze wszystkich atrakcji i wszedzie mimo ,ze byly czasem kolejki za kazdym razem zwracali uwage na to zeby było bezpiecznie . Sprawdzanie zabezpieczen i rozkładanie wagi ludzi na karuzelach proporcjonalnie . Może to troche irytuje gdy sie dłużej stoi w kolejce ale jest przynajmniej bezpiecznie.Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, WojtekG8

Super! Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię i obiecujemy, że nigdy nie zejdziemy poniżej tego poziomu, dokładając wszelkich starań, by było jeszcze fajniej :)