“może być, ale bywa dobrze i źle”
Restauracja Siwy Dym — recenzja

Restauracja Siwy Dym
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Rabka-Zdrój)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

polecam danie dnia, od poniedziałku do piątku za 17 zł jest zupa, drugie danie i kompot, mój ulubiony zestaw jest w poniedziałek, żurek (naprawdę pyszny) i placki ziemniaczane z sosem grzybowym, niestety placki są takie sobie, jeszcze dobrych placków ziemniaczanych tam nie jadłem, dobry jest też schabowy, nie pamiętam co jeszcze jadłem

Dziękujemy, Adam A

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy restauracje sugerując się dobrymi opiniami, niestety nie możemy ich podzielić. Zamówiliśmy cielęcinę z plackami i sosem kurkowym oraz polędwiczki w sosie oscypkowym z moskolami. Jedzenie przyszło letnie, sos konsystencji hmm majonezu ?!, Placki ziemniaczane spalone z jednej strony, przez co twarde i nie dobre...mięso nie doprawione, wszystko sprawiało wrażenie byle jakości i być może nawet wielokrotnego odgrzewania ...szkoda! Liczyłam na dużo więcej, szczególnie, że na sali zajęte było kilka stolików.

Dziękujemy, Kopycka
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie. Schabowe i de volai palce lizać. Zupy rewelacja rosół pomidorowa i kwaśnica! Jedynie długi czas oczekiwania na zamówienie ok 40 min. Ale warto bo nie zawiedliśmy się. Polecam dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Karolajnabi
Zrecenzowano 17 lipca 2019

W Siwym dymie kusi wystrój i dość wymyślne potrawy . wystrój regionalny bardzo interesujący. Żurek czy micha pierogowa super, obsługa zależy na kogo się trafi no i ceny niezachęcają

Ż
urek czy micha pierogowa palce lizać, ale ceny nie przyciągają

1  Dziękujemy, turcja
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Co do jedzenia to chyba wszystko było smaczne. Kwaśnica z dużym kawałkiem żeberka, placki z sosem pieczarkowym, kotlety, dla dzieciaków duży kawałek ryby z frytkami. Ogólnie jedzenie polecam. Ceny powiedzmy standardowe. Gorzej z obsługą. Mimo że restauracja była dość pusta, kelnerka podeszła dopiero po 15 minutach. Czas oczekiwania nie za krótki ale to raczej standard w restauracjach. Kelnerka "surowa", choćby obrażona, taki człowiek-robot :)

1  Dziękujemy, AgnieszkaK3012

Restauracja Siwy Dym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Nowy Targ, Małopolskie
Krzeczów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Siwy Dym? Podziel się wrażeniami!