“Dobre jedzenie ”
Bar Parkowy — recenzja

Bar Parkowy
Nr 5 wśród 25 Restauracje (Myślenice)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i niedrogo. Kuchnia domowa. Zupka pomidorowa, filet z kurczaka, medalion. Wszystko ok. Polecam

Dziękujemy, 267marcy_z

Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

niezmiennie od lat :
- świetne jedzenie
- przepyszne ciasto
- obsługa na najwyższym poziomie
miejsce warte odwiedzenia

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, klaudiammb
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne domowe obiady w rozsądnych cenach. Uprzejma obsługa, piękne okoliczności przyrody. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, MarffiMK
Zrecenzowano 21 września 2018

Bardzo lubimy Bar Parkowy za domowe jedzenie, miłą obsługę i to, że zawsze spotkamy tam przypadkiem kogoś znajomego. Parkowy łączy ludzi :)

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, iwonac866
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadłem na kolację gdyż mój hotel nie miał restauracji. Gulasz wołowy z kaszą naprawdę przyzwoity. Wystrój jak to bar, za to parking przy obiekcie i szybka obsługa. Na szybki obiad polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, seaking1966

Bar Parkowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Myślenice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Parkowy? Podziel się wrażeniami!