“Wspaniała pizza! ”
Il Camino — recenzja

Il Camino
Nr 4 wśród 25 Restauracje (Myślenice)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opis: Nowe podejście do klasycznej włoskiej kuchni Il Camino – inspiracje bierzemy z pasji Restauracja Il Camino w Myślenicach to jedyne miejsce w okolicy, gdzie skosztują Państwo prawdziwej włoskiej kuchni przygotowywanej z pasją i pomysłem – jedynie ze świeżych i oryginalnych włoskich produktów. Dania słonecznego południa uzupełniamy wybornymi potrawami tradycyjnej kuchni polskiej.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza w tym lokalu, jest najlepszą w Myślenicach. Wspaniałe ciasto i dobrze dobrane dodatki gwarantują tam przepyszną pizze.

Dziękujemy, jolantao225

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czysty, ładny lokal, bardzo uprzejma i miła obsługa, smaczne jedzenie. Minusy, które w moim przypadku nie wpłynęły bardzo na ocenę: nie zapytano mnie o stopień wysmażenia mięsa w burgerze (dostałem medium, czyli akurat taki, jaki lubię ale ktoś inny mógłby mieć z tym problem) i nie było masła do pieczywa podanego z tatarem. Smakowo bardzo dobrze: tatar smaczny, Burger również, frytki belgijskie takie jak być powinny. Pizza smaczna, aczkolwiek nie była ostra (w menu widniała jako ostra).

Polecam. Będąc w pobliżu zapewne jeszcze kiedyś odwiedzę Il Camino, bo warto.

Dziękujemy, 649krzysztofw
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Świetna obsługa, rewelacyjne jedzenie makarony i pizze. Czas spędzony w miłej atmosferze i przyjemnej aranżacji wnętrza ☺️ Z serca polecam

Dziękujemy, Alexis_12425
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przed chwilą wyszłam, bez degustacji,bo już nie miałam ochoty nic jeść.Lokal pusty,pani manager?obrzucila mnie wzrokiem i ani be ani me tak jak i kelnerką.Karta uboga.A że byłam chwilowo o kulach to dodam,ze słabo z ta dostępnością dla niepełnosprawnych,ciasno.To tyle....

Dziękujemy, MimiIwona
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

nareszcie prawdziwe ,, włoskie " jedzenie
w Myślenicach. lokal bardzo czysty, obsługa profesjonalna, wszystko na najwyższym poziomie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, klaudiammb

Il Camino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzywaczka, Małopolskie

Myślenice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Il Camino? Podziel się wrażeniami!