“Pizza w Myślenicach”
Pizzeria Legendario — recenzja

Pizzeria Legendario
Nr 12 wśród 25 Restauracje (Myślenice)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli idziemy na pizzę w gronie znajomych to zazwyczaj wybieramy tę pizzerię. Pizza na cienkim cieście. Karta menu zawiera przemyślaną kompozycje pizz. Jeśli nie wybieram pizzy to decyduję się na sałatkę z pysznym pieczywem.

Dziękujemy, Loszka

Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najgorszych pizzeri w Myślenicach. Pod względem samego smaku pizzy jest ok(bardzo dobry ostry sos) natomiast jesli chodzi o całokształt jest bardzo słabo. Podczas ostatniej wizyty 15 min czekaliśmy az ktokolwiek do nas podszedł przyjąć zamowienie mimo zajętego jednego stolika oprócz naszego. Gdy już złożyliśmy zamówienie musieliśmy czekac kolejne 40 min na realizacje zamówienia bez jakiejkolwiek informacji o czasie tak długiej realizacji. Pomijajac fakt iz trzeba bylo czekać to najgorsze w tym wszystkim to że lokal był tak zdumiony ze po kilkunastu minutach tam spędzonych zaczęły mi lzawic oczy do tego stopnia ze musialam wyjść z lokalu. Po prostu bylo siwo a obsluga na to nie reagowała dopiero klienci otwierali drzwi. Bardzo nie miła obsługa, a pan wlasciciel robiacy pizze po prostu gburowaty. Mimo fajnej pizzy całą aura wokół po raz kolejny zniechecila do tego stopnia juz tam nie wroce.

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, justyna07705
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza najwyzszej jakosci. Smaczna. Ciasto idealne. Skladniki nieoszukane. Jestesmy mile zaskoczeni :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, piotrb138
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na rodzinny obiad we włoskim stylu lub spotkanie ze znajomymi. Miejsca nie ma zbyt wiele, ale za to jest przytulanie. Spory wybór pizzy, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła i sprawna obsługa. Dodatkowo można kupić włoską kawę, wina, soki i inne specjały.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, s_awomirk897
Zrecenzowano 13 lutego 2018

Na uwagę zasługuje dbałość właścicieli o jakość dań. Dania z owocami morza są tutaj na przykład serwowane jedynie gdy dostepne są najświeższe składniki. W restauracji można także nabyć sprowadzane z Włoch wina, oliwy itp. Świetne miejsce na obiad, kolację z rodziną. Luźna atmosfera.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 945piotrp

Pizzeria Legendario — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzywaczka, Małopolskie

Myślenice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Legendario? Podziel się wrażeniami!