“Świetne regionalne jedzenie!”
Zajazd Ostoja — recenzja

Zajazd Ostoja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Sporysz)
Opis: Zajazd "Ostoja" w Sporyszu to już niejako miejsce kultowe i chętnie odwiedzane w drodze nad polskie morze.Kuchnia polska oferowana na miejscu ,akcentuje regionalność tego miejsca sięgając odrobinę do kuchni kaszubskiej i myśliwskiej. Stawia na zdrowe i ekologiczne produkty , gotowanie prawdziwe od postaw. Świadczy o tym chociaż możliwość zakupienia chleba własnego wypieku i przetworów .
Zrecenzowano 3 września 2019

Zatrzymuje się zawsze w drodze „z i nad” morze. Czekam na obiad w Sporyszu cały rok. Wyjeżdżamy zaspokojeni kulinarnie i z lodówka samochodową pełną smakołyków ze sklepiku. Wędzone pstrągi, szynki, balerony i boczki pachnące prawdziwym dymem, pasztet z dzika, naturalne sery, miody... Gdyby nie odległość, byłby to mój stały punkt na mapie zakupów.

Dziękujemy, MonikaS4431

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

W zajeździe jedliśmy przy okazji podróży nad morze. Mają tam pyszne śniadania! Polecam bardzo też rogaliki z marmoladą są przepyszne ! :)

Dziękujemy, Aleksandraa05
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Postój w Sporyszu na trasie znad morza. Pyszna, aromatyczna latte. Rewelacyjny sernik. Obłędne pierogi ruskie i zupa węgierska. A na dalszą drogę zakupy - pasztet z kaczki, kiełbasa, smalec i chleb wieloziarnisty. Wszystko świeże i pyszne. Wystrój, klimat miejsca rewelacja. Bardzo czysto. Polecamy gorąco

Dziękujemy, Ewa H
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie.
Pierogi z mięsem wyborne.
Mają własnej produkcji chleb - przepyszny i fantastyczne wędliny i pasztety.

Dziękujemy, Bart_Diver
Zrecenzowano 16 listopada 2018

Zajazd łatwo znaleźć ale trzeba wiedzieć, że warto stanąć. Obsługa bardzo dobra, Jedzenie wyśmienite, ceny średnie i można kupić pyszności na wynos ale to już drogo. Mają na wynos własny chleb, boczek, karkówkę, pasztety i jeszcze kilka innych dobroci. Miejsc sporo i duży parking. Byłem 2 razy i się nie zawiodłem.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Waldek J

Byłeś(-aś) w Zajazd Ostoja? Podziel się wrażeniami!