“Ładna obsługa,dobre piwa i wedliny”
Zajazd Kuchnjo — recenzja

Zajazd Kuchnjo
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Reszta średnia,największy plus mile I piękne Panie z obsługi-widać,że nasze kasebschi bialeczki.Duzy plus za świetną ilość win i browaru regionalnego(Gosciszewo-brawo)oraz możliwość nabycia dobrego chleba czy swojskich wędlin.Jak na bar przy stacji nie ma co narzekać,jedzenie daje radę.Spory ruch,czasem brakuje miejsc mimo że jest ich sporo.Kelner zaliczył pomyłkę i nie przyniósł mi zupy którą później policzył.Za to minusik.Reszta w miarę z tym,że bez fajerwerków oprócz wspomnianych Pan z obslugi.

116  Dziękujemy, marcin717

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Lokalizacja obok stacji benzynowej trochę mało zachęca ale warto wejść i zjeść. Wszystko świeżutkie, pyszna zupa, rewelacyjne ryby. Dużo śmietany i masełka- mało to dietetyczne i pewnie dlatego aż tak smaczne.Na miejscu można kupić super chleb własnego wypieku i inne produkty spożywcze. Porcje olbrzymie- warto zamówić jedną na dwie osoby. Ciasto również bardzo dobre

Dziękujemy, kkazamo
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wjechaliśmy tam przypadkiem bo byliśmy bardzo głodni... Jedzenie bardzo dobre, porcje bardzo duże. Troszeczkę mogło być chudsze...

Dziękujemy, Magdaja
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Restauracja w nieco dziwnej lokalizacji ale to miłe ze przy stacji benzynowej można dobrze zjeść. Bardzo dobre i duże dania. Obsługa nieco powolna i niedoświadczona. Naprawdę polecamy

Dziękujemy, Ewa F
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zajazd na stacji benzynowej, gdyby nie polecenie, to byśmy się nie zatrzymali. Dobre, świeże jedzenie, miła obsługa.

Dziękujemy, 283magdalenak

Zajazd Kuchnjo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kartuzy, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Kuchnjo? Podziel się wrażeniami!