“Niedzielny obiad.”
Kredensik — recenzja

Kredensik
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Zabrzeg)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

OK bądźmy obiektywni więc restauracja chyba ma 2 kucharzy bo jeden robi wręcz przecudnego sandacza a inny niezjadliwą przetłuszczoną rybę. Fasolka do ryby raz była w panierce lekka i smaczna a raz pływała w tłuszczu. Kurczak w krakersach bardzo dobry 0 zastrzeżeń co do smaku. Duży minus za obsługę i brak informowania o czasie oczekiwania. Mają dużo gości i większych przyjęć w weekendy i może to jest wina i jednocześnie wytłumaczenie ale warto powiedzieć, że obiad nie będzie za 30 do 40 minut tylko około 70 minut trzeba czekać. Po prostu coś jest do poprawy warto pojechać i samemu się przekonać bo można trafić tutaj na przepyszne dania i zorganizować małe przyjęcie okolicznościowe. Polecam odwiedzić i wystawić swoją opinię :)

Dziękujemy, Marcin Ż

Zrecenzowano 1 marca 2019

Restauracja trochę na uboczu i obok zagrody, tym większe zdziwienie, że można zjeść naprawdę smacznie, dużo za umiarkowaną cenę. Polecamy dania dnia które są bardzo smaczne i naprawdę tanie. Za obiad dwudaniowy z kompotem zapłaciliśmy 19 zł. Wczoraj z okazji tłustego czwartku dodatkowo dostaliśmy po pączku własnego wypieku. POLECAM

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Jacek G
Zrecenzowano 20 września 2018

Aż dziw bierze, że w takim miejscu tak pyszne jedzenie. Świeże, od serca przygotowane. Warto się tu zatrzymać i zjeść. Bardzo mila obsługa. Skradli moje serce i żołądek. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, agatopo
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Miejsce często mijane podczas rowerowych wycieczek. Dotychczas zatrzymywaliśmy się na piwo, ale w końcu nadszedł czas, by coś tu zjeść. Karta stosunkowo duża, kuchnia raczej domowa i regionalna. Dodatkowo menu sezonowe, z którego wybraliśmy chłodnik arbuzowo- ogórkowy - ciekawe doznanie. Ogólnie jedzenie dobre, chociaż dość tłuste. Porcje solidne, ceny na normalnym poziomie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 600piotrs
Zrecenzowano 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, miła obsługa lokal raczej dla rodzin które chcą zjeść coś smacznego w niewygórowanej cenie i nie oczekują gostronomicznych ekscytacji.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Krystian M

Kredensik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Goczalkowice-Zdrój, Województwo śląskie

Czechowice-Dziedzice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kredensik? Podziel się wrażeniami!