“Zawsze idealnie”
Żeglarska Smażalnia — recenzja

Żeglarska Smażalnia
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Mioduńskie)
Zrecenzowano 6 września 2019

Wręcz kultowe miejsce dla wszystkich na wodzie. Zawsze super i świeże jedzenie, można wybrać sobie rybę, jej rozmiar, dodatki też dobre. Cenowo na 2 osoby, średnia ryba z pełnymi dodatkami trzeba liczyć od 50 zł, realnie 60-70. Czyli nie tylko świetne i sprawdzone miejsce, ale też w cenie zwykłego obiadu.
Jedyny minus, to że czasami nie da się znaleźć miejsca ;)

Dziękujemy, piotrzolnierczyk

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejscówka na środku jeziora, ryby pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna w cumowaniu łódki.
Wszystko świeże, krótki czas oczekiwania na potrawy.
Szczerze polecam

Dziękujemy, ilonak556
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na środku jeziora z mega dobrą rybką w super cenie. Można tu się dostać jedynie w pław albo jednostką pływającą. Gorąco polecam to miejsce :)

Dziękujemy, 413marekb
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Świetne miejsce na lunch lub obiad w trakcie żeglowania. Menu krótkie, zawiera kilka gatunków ryb i dodatków. Miejsce na luzie, bez napinki, a jedzenie smaczne i w miarę szybko podawane nawet przy pełnym „lokalu”. Cudowna sceneria, miła obsługa, dostępne toalety, a wszystko na środku jeziora Szymon. Czegóż chcieć więcej....Polecam

Dziękujemy, BlueFishka
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Umiejscowiona na środku jeziora smażalnia z przepysznymi rybkami! Solidne
ceny, darmowe toalety, a czas dostawy w miarę szybki mimo dużej ilości gości. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, jwojcik87

Byłeś(-aś) w Żeglarska Smażalnia? Podziel się wrażeniami!